رهبرانقلاب:حتی کسی که بنده را قبول ندارد، در انتخابات شرکت کند/آن روزی که رهبر فعلی در دنیا نباشداین مجلس باید رهبر انتخاب کند

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: هزاران نفر از مردم قم به‌مناسبت سالروز قیام ۱۹ دی در حسینیه‌ی امام خمینی با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

به گزارش روزنو حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار یادآور شدند: ماجرای ۱۹ دی قم کهنه‌شدنی نیست، زمینه‌ی انقلاب اسلامی آماده بود و احتیاج داشت به یک کلید راه‌اندازنده؛ آن کلید را قمی‌ها زدند و با احساس تکلیف به‌موقع و درک بهنگام، به دفاع از امام وارد میدان شدند.

ایشان خاطرنشان کردند:یک جبهه‌ی وسیع دشمن در مقابل خودمان داریم؛ از سردمداران رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا… تا عوامل تکفیری و داعش، همه‌ی تحلیل‌های آنها متوجه این است که چه کنند درخت تناور انقلاب را ریشه‌کن کنند، همه‌ی همتشان این است که این ماندگاری را از بین ببرند؛ همه‌ی همت ما باید این باشد که ماندگاری انقلاب بماند.

رهبر انقلاب درباره‌ی انتخابات مجلس و خبرگان تاکید کردند: باید سعی‌مان را بکنیم که درست انتخاب کنیم، اگر کسانی که فهرستی را معرفی کرده‌اند متدین، مؤمن، انقلابی و در راه امام باشند، به حرفشان اعتماد می‌کنم و رأی می‌دهم، اگر دیدم به مسائل انقلاب، دین و استقلال کشور خیلی اهمیتی نمی‌دهند و دلشان دنبال حرف آمریکا و غیر آمریکا است به حرفشان اعتماد نمی‌کنم.

ایشان افزودند: همه در انتخابات شرکت کنند؛ حتی کسانی که نظام را قبول ندارند برای حفظ اعتبار کشور شرکت کنند، ممکن است کسی بنده را قبول نداشته باشد، اما شرکت کند، انتخابات مال رهبری نیست، برای ایران اسلامی است؛ برای این است که ماندگاری کشور تأمین بشود و کشور در حصار امنیت کامل باقی بماند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای‌ یادآورشدند: ماندگاری انقلاب برای دشمن بهت‌آور و سخت است، این کارهای سال ۸۸ از ابتکارات جدید آنها علیه انقلاب بود؛ به بهانه‌ی انتخاب یک دولتی که مورد قبول آمریکا نیست، آن اقلیتی را که رأی نیاورده بکشند در خیابان و یک رنگی به آنها بدهند و کمکشان کنند؛ آمدند اینجا هم انجام بدهند و نتوانستند، این، انقلاب رنگی بود؛ کودتای رنگی ناموفق.

** عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.