توییت جنجال برانگیز بازیگر زن لبنانی درباره معترض مشهدیِ مقابل کنسولگری عربستان

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: باز هم شتاب زدگی هموطنانمان در فضای مجازی خبرساز شده و می‌رود تا حماسه‌ای دیگر توسط ایرانیان در فضای مجازی رقم بخورد.

پس از ماجرای مجری برزیلی، والیبالیست ایتالیایی، لیونل مسی و داور استرالیایی، حالا نوبت به رعنا حربی، خوانندۀ زن لبنانی رسیده که ساعاتی پیش در واکنش به پایین کشیده شدن پرچم کنسولگری عربستان در مشهد در پیامی در توییتر به شوخی گفته بود که با مردی که اینکار را کرده ازدواج می‌کند.

توییت جنجال برانگیز بازیگر زن لبنانی درباره مرد معترض مشهدی!

“مرد ایرانی که در مشهد پرچم کنسولگری عربستان را پایین کشیدی، پیدایت می‌کنم و با تو ازدواج می‌کنم!”

این شوخی ساده به سرعت توسط سایتهای خبری ایرانی منعکس شد و خیلی زود به یکی از پربیننده‌ترین خبرهای این سایت ها تبدیل شد. در پی این اتفاق، هموطنان آستین بالا زدند و با هجوم به صفحه‌های این خواننده در فضای مجازی، سعی دارند دست او را در دست مرد پایین‌کشندۀ پرچم عربستان بگذارند. تا جایی که رعنا حربی ساعاتی پیش مجبور به نشان دادن واکنش شد.

توییت جنجال برانگیز بازیگر زن لبنانی درباره مرد معترض مشهدی!

“خدای من نوتیفیکشن‌هام ترکیده… به فارسی از من نقل قول توییت نکنید. بهم مسیج ندید. دنبال اون یارو نگردید. شوخی کردم. شوخی.”

همچنان با اصرار هموطنان به این امر خیر سیل پیامهای ایرانیان به رعنا حربی ادامه دارد و وی دقایقی پیش دوباره به این موضوع واکنش نشان داد.

توییت جنجال برانگیز بازیگر زن لبنانی درباره مرد معترض مشهدی!

“خدای من اوضاع از کنترل خارج شده. توییتم از فیسبوک و سایتای خبری ایرانی و اینستاگرام سر درآورده. صندوق پیامهام داره منفجر میشه. شوخی کردم! ایرانیا جنبه ندارن!”
مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.