داعش برای تجاوز به ایران برنامه دارد

عصر جنوب: وزیر کشور تصریح کرد: عده‌ای از اتباع افغانستان و پاکستان قصد داشتند برای پیوستن به داعش در عراق از کشور ما عبور کنند که ما مانع عبور آنها شده و چندین نفر را نیز در این زمینه بازداشت کردیم.

 

عبدالرضا رحمانی فضلی با اشاره به این‌که ما موردی درباره سربازگیری داعش در داخل کشورمان نداشته‌ایم، خاطرنشان کرد: مردم در مناطق مرزی و نیروهای امنیتی از هوشیاری کاملی برخوردارند و ما بر مرزها مسلط هستیم.وی خاطرنشان کرد که وضعیت داعش در عراق به نحوی است که هر روز از مواضع خود عقب‌نشینی می‌کند. وزیر کشور همچنین در پاسخ به پرسشی درباره تحرکات داعش در مرزهای کشورمان، اظهار کرد: این گروه برنامه‌های وسیعی دارد و طبق اسناد ما آنها برنامه برای تجاوز به کشور ما و سایر کشورها را دارند، اما ایران قدرتمندتر از آن است که یک گروه کوچک بخواهد به ‌آن تجاوز کند.


رحمانی فضلی درباره آخرین وضعیت دانایی فر نیز گفت: ما اطلاع جدیدی در این باره نداریم، اما فعالیت دیپلماتیک و امنیتی را انجام می‌دهیم. با استحکام نظام جمهوری اسلامی ایران توطئه‌های دشمنان در چندین گروگان‌گیری دفع شده و همچنین فردی به نام عبدالرئوف کشته و دارودسته وی نیز به دلیل اختلافات داخلی خود و توانایی جمهوری اسلامی ایران در حفاظت از مرزهای کشور از بین رفته است.

 

 

 
 
مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.