امکان انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت ارشد از ۱۲ مهر

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از امکان انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ از روز یکشنبه ۱۲ مهرماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با (ایسنا)،‌ اظهارکرد: اطلاعیه سازمان سنجش حاوی کد رشته‌محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از کد رشته‌‌محل‌های تحصیلی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از امروز دوشنبه ششم مهرماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

وی افزود: کلیه داوطلبانی که در آزمون ورودی دوره‌های مذکور ثبت‌نام نموده‌اند و در جلسه آزمون حاضر بودند اعم از این‌که در ردیف مجازین به انتخاب رشته قرار گرفته یا نگرفته‌اند می‌توانند با مطالعه دقیق اطلاعیه مذکور در صورت واجد شرایط بودن حداکثر ۲۰ کد رشته‌محل را از میان کد رشته‌محل‌های تحصیلی کد رشته امتحانی و یا کد رشته‌های امتحانی مربوط انتخاب کنند و از روز یک‌شنبه ۱۲ مهرماه تا پنج‌شنبه ۱۶ مهرماه به سایت سازمان مراجعه و نسبت به ثبت کد رشته‌های انتخابی به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور در ادامه تأکید کرد: داوطلبانی که قبلا در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی (به‌جز پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های دارای شرایط خاص و بورسیه) قرار گرفته‌اند در صورت انتخاب رشته در این مرحله و قبولی در یکی از کد رشته‌‌محل‌های انتخابی، قبولی قبلی آن‌ها لغو می‌شود.

توکلی افزود: آن دسته از داوطلبانی که در یکی از کد رشته‌محل‌های دارای شرایط خاص یا بورسیه پذیرفته شده باشند در این مرحله حق انتخاب رشته نخواهند داشت.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.