اعلام کاندیداتوری هاشمی در انتخابات خبرگان

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگویی اعلام کرد که قصد دارد در انتخابات مجلس خبرگان کاندیدا شود.
به گزارش عصر جنوب به نقل از ایسنا؛ رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگویی اعلام کرد که قصد دارد در انتخابات مجلس خبرگان کاندیدا شود.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در گفت‌وگو با هفته‌نامه «طلوع صبح» در پاسخ به پرسشی در مورد اهمیت دو انتخاباتی آتی (مجلس و خبرگان) گفت: این دو انتخابات بسیار مهم و جزو مهمترین انتخابات ما هستند. هرکس تعهد اسلامی و ملی دارد، باید خودش را آماده کند و در انتخابات حضور داشته باشد.

وی اضافه کرد: کسانی که خود را صالح می‌دانند، نامزد شوند و اگر در آن سطح نیستند، برای رأی دادن بیایند. اینجا بسیار مهم است و نتیجه‌اش هم به همه ایرانی‌ها برمی‌گردد. این‌گونه نیست که یک عده ببرند و یک عده ببازند. نتیجه مثبت و منفی‌اش به همه برمی‌گردد.

لذا خوب است که همه کسانی که احساس ملی‌گرایی دارند یا اسلامی یا انقلابی هستند و هرچه که هستند یا هر سه هستند، بیایند و در انتخابات شرکت کنند و بی‌تفاوت نباشند.

هاشمی رفسنجانی در پاسخ به این پرسش که «آیا حضرتعالی قرار است تحرکی داشته باشید؟»، گفت: من در مجلس نمی‌توانم شرکت کنم، ولی بنا دارم در خبرگان شرکت کنم.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.