جیش العدل به دنبال ایجاد ناامنی در کشور

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی  با اشاره به انهدام گروهک تروریستی جیش العدل اظهار داشت: اعضاء این گروه علاوه بر سیستان و بلوچستان برنامه هایی را برای کرمان و بم داشتند.

به گزارش مهر، سردار سرتیپ قاسم رضایی صبح چهارشنبه در آیین گرامیداشت «شهید توحیدی» شهید اقتدار و امنیت اظهار داشت: اطلاعاتی مبنی بر اینکه یک گروه  در شب ۲۴ ماه رمضان قصد ورود به کشور را دارد دریافت کردیم.
وی به آماده باش نیروهای مرزبانی اشاره و تصریح کرد: یکی از نیروهای دیده بان ورود اعضاء این گروه  از مرز پاکستان را مشاهده کرد و بعد از اعلام موضوع به فرماندهان مرزبانی آرایش نظامی برای مقابله با آنها شکل گرفت.
دستگیری اعضاء گروه  جیش العدل
سرتیپ رضایی ادامه داد: سه نفر از اعضاء این گروه دستگیر شدند که یکی از آنها سالم و دو نفر دیگر مجروح بودند.
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه این گروه قصد ناامن کردن منطقه جنوب شرق کشور را داشتند، ابراز داشت: این افراد آموزش دیده بوده و قصد داشتند در جنوب شرق کشور عملیات انتحاری انجام دهند.
کشف ۱۴۰ نوع چانشی نوری و صوتی
از کشف ۱۴۰ چاشنی نوری، صوتی، زمانی و تله های مختلف از اعضاء ین گروه خبر داد و افزود: اعضاd گروه همه فنون را آموزش دیده بودند.
سردار سرتیپ رضایی ادامه داد: این گروه می توانست ۱۰۰ انفجار بزرگ را در منطقه ایجاد کرده و خسارات فراوانی را بر جای بگذارد.
 جیش العدل برنامه هایی برای بم و کرمان داشت
وی گفت: گروهک تروریستی  جیش العدل  علاوه بر سیستان و بلوچستان برنامه های را نیز برای کرمان و بم داشت.
سردار سرتیپ رضایی گفت: از یک از اعضاء این گروه در رابطه با عملیات آنها با مذاکرات اخیر ایران سوال کردم که پاسخ داد؛ اگر این عملیات انجام می شد می توانست در نتیجه مذاکرات تاثیرگذار باشد.