«حبیب‌الله کشت‌زر» شهردار نمونه خوزستان شد

عصر جنوب: استاندار خوزستان، «حبیب‌الله کشت‌زر» شهردار سردشت زیدون را به عنوان شهردار برگزیده استان در سال ۹۳ انتخاب کرد.

حبیب‌الله کشت‌زر اظهار داشت: شهرداری‌ها در ابعاد مختلف از طرف امور شهری مورد بررسی قرار می‌گیرند که این شهرداری در سطح استان توانسته به رتبه‌های برتر و مدنظر دست یابد و کسب مقام کند.

وی با اشاره به اینکه شهرداری در روند پروژه‌های خود هیچ گونه کوتاهی یا خللی ایجاد نشده ادامه داد: پیشرفت‌های فیزیکی و صرفه‌جویی و ایجاد فضای مناسب و منابع پایدار برای شهرداری با وجود کاهش شدید اعتبارات استانی و کشوری از دلایل اصلی این انتخاب و کسب مقام است.

شهردار سردشت زیدون ضمن اشاره به تلاش شبانه‌روزی و پیگیری‌های مستمر مسئولان محلی و استانی برای کمک به این منطقه محروم گفت: تلاش و توسعه و پیشرفت امروز مجموعه شهرداری به همت مسئولان و همکاری و رابطه تنگاتنگ اداره‌ها به‌منظور پیشبرد اهداف و توسعه شهر سردشت بستگی داشته که خوشبختانه به خوبی محقق شده است.

کشت‌زر خاطر نشان کرد: تا به امروز شهرداری سردشت زیدون تمام مطالبات و حقوق خود را پرداخت کرده و هیچگونه بدهی ندارد.

وی در پایان گفت: احداث غسالخانه و سایبان با پارکینگ و سردخانه برای احداث قبرستان جدید سردشت زیدون از جمله اقداماتی است که با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ۹۰۰ میلیون تومان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.