«حبیب‌الله کشت‌زر» شهردار نمونه خوزستان شد

عصر جنوب: استاندار خوزستان، «حبیب‌الله کشت‌زر» شهردار سردشت زیدون را به عنوان شهردار برگزیده استان در سال ۹۳ انتخاب کرد.

حبیب‌الله کشت‌زر اظهار داشت: شهرداری‌ها در ابعاد مختلف از طرف امور شهری مورد بررسی قرار می‌گیرند که این شهرداری در سطح استان توانسته به رتبه‌های برتر و مدنظر دست یابد و کسب مقام کند.

وی با اشاره به اینکه شهرداری در روند پروژه‌های خود هیچ گونه کوتاهی یا خللی ایجاد نشده ادامه داد: پیشرفت‌های فیزیکی و صرفه‌جویی و ایجاد فضای مناسب و منابع پایدار برای شهرداری با وجود کاهش شدید اعتبارات استانی و کشوری از دلایل اصلی این انتخاب و کسب مقام است.

شهردار سردشت زیدون ضمن اشاره به تلاش شبانه‌روزی و پیگیری‌های مستمر مسئولان محلی و استانی برای کمک به این منطقه محروم گفت: تلاش و توسعه و پیشرفت امروز مجموعه شهرداری به همت مسئولان و همکاری و رابطه تنگاتنگ اداره‌ها به‌منظور پیشبرد اهداف و توسعه شهر سردشت بستگی داشته که خوشبختانه به خوبی محقق شده است.

کشت‌زر خاطر نشان کرد: تا به امروز شهرداری سردشت زیدون تمام مطالبات و حقوق خود را پرداخت کرده و هیچگونه بدهی ندارد.

وی در پایان گفت: احداث غسالخانه و سایبان با پارکینگ و سردخانه برای احداث قبرستان جدید سردشت زیدون از جمله اقداماتی است که با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ۹۰۰ میلیون تومان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.


مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.