اعتراض شدید به حضور زنان در ورزشگاه ها

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: آیت‌الله محمدعلی علوی‌گرگانی در دیدار با جمعی از پاسداران یگان امنیتی تهران، نیروی هوا و فضای ناجا و جمعی از سربازان با اشاره به اینکه خداوند از خلقت هستی هدف خاصی را دنبال کرده است، اظهار کرد: خداوند جهان هستی را برای انسان‌ها آفریده است.

وی خاطرنشان کرد: همه انسان‌ها باید با برنامه‌ریزی و مشخص کردن هدف خاصی زندگی کنند و از سوی دیگر اطاعت و بندگی از خداوند را در مسیر زندگی نباید فراموش کنند.

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه حرمت قرآن کریم و مسجد را مردم باید حفظ کنند، گفت: متاسفانه در بسیاری از مواقع، نمازهایمان را با دقت نمی‌خوانیم یا حرمت قرآن کریم را حفظ نمی‌کنیم.

آیت‌الله علوی‌گرگانی تصریح کرد: برخی از انسان‌ها وابسته دنیا هستند و از انجام امور صالح و آخرت خود غافل شده‌اند و به نوعی خداوند و هدف از خلقتشان را فراموش کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه همه فعالیت‌ها باید با نام خداوند آغاز شود، گفت: امروز کشورهای مانند یمن و سوریه در جنگ هستند و جمهوری اسلامی ایران در آرامش و امنیت به سر می‌برند، از همین رو باید قدردان این نعمت باشیم.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: به تازگی برخی خواستار حضور زنان در ورزشگاه‌ها هستند که در پاسخ به این افراد باید گفت آیا مردم ایران انقلاب کرده‌اند تا بانوان در ورزشگاه‌ها حضور داشته باشند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • اصل وجودی شهید استقامت در برابر دشمن و ایستادگی در مقابل زیاده خواهی و تلاش برای بالا بودن دست کشور است این فرهنگ به هیچ عنوان در دولت وجود ندارد و مشخص است که تفکر تسلیم و سازش در مقابل دشمن این نمادها را بر نمی تابد و قبول نمیکند