ذبح و سنگسار ۱۲ مرد و زن به دست داعش

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: منابعی در سوریه گفته اند که گروه تروریستی داعش اقدام به اعدام دستکم ۱۲ مرد و زن طی هفته اول ماه جاری میلادی به روش های سربریدن و سنگسار و به اتهام های ارتداد، جاسوسی و زنا کرده است.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه سی .ان.ان، دیده بان حقوق بشر سوریه اعلام کرد که گروه تروریستی داعش دو مرد روستای «القوریه» استان دیرالزور را روز یکشنبه به وسیله قطع سر با شمشیر اعدام کرد. یکی از این دو داخل روستا و دیگری در شهر «المیادین» اعدام شده است.

داعش روز جمعه نیز سه مرد را در روستای «الجرذی» در ریف دیرالزور شرقی به اتهام جنگ با این گروه در قالب جبهه النصره سر برید.

همچنین به گزارش دیده بان حقوق بشر سوریه گروه تروریستی داعش شش مرد از استان دیرالزور را در روز سوم ماه جاری میلادی (پنج روز پیش) بعد از توجیه اتهاماتی به آنها درباره جاسوسی برای خارج و نیز ارتداد و جنگ با داعش اعدام کرد.

این گزارش تصریح می کند که همه اعدام ها با قطع سر در مقابل شهروندان سوریه ای انجام گرفته است.

روز دوم ماه جاری میلادی (شش روز پیش) نیز گروه تروریستی داعش حد سنگسار را علیه زنی به اتهام زنا به اجرا گذاشت و اعضای این گروه تروریستی اقدام به سنگسار این زن در منطقه «الکنیسه» واقع در شهر «البوکمال» واقع در شرق دیرالزور کردند.

گروه تروریستی داعش از تابستان سال گذشته بخش هایی از خاک عراق و سوریه را به اشغال درآورده و اقدام به جنایت های بی شماری در این مناطق کرده است.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.