دختر‌امام خاطره‌جنجالی هاشمی را‌تایید کرد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: دختر امام (ره) تایید کرد که در سال ۸۴ همسر امام خمینی از آیت الله هاشمی رفسسنجانی درخواست کرده تا در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شود.

زهرا مصطفوی در نشستی خبری که به عنوان دبیر کل اتحادیه بین‌المللی سازمان‌های غیر دولتی مدافع فلسطین سخن می گفت در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چندی پیش سخنی از آقای هاشمی رفسنجانی در ارتباط با توصیه های همسر حضرت امام (ره) به ایشان در ارتباط با انتخابات سال ۸۴ در همایش بانوی انقلاب مطرح شد و بلافاصله آقای هاشمی بعد از این سخن مورد حمله قرار گرفتند اظهار کرد: اگر این هیاهوها به این معنا است که آقای هاشمی دروغ می گوید به نظرم ایشان آقایی کرده اند که از این موضوع شکایت نکرده اند.

زهرا مصطفوی ادامه داد: مادر ما (همسر امام (ره) ) فوت کرده است ولی من به عنوان دختر ایشان و همچنین دیگر خواهرانم زنده هستیم. ما در آن مجلس بودیم که آقای هاشمی پیش همسر امام (ره) آمدند. مادر من از اقای هاشمی درخواست کرده بودند که بیایند و با ایشان صحبت کنند. زهرا مصطفوی افزود: مادرم بعد از صحبت های مختلف خطاب به آقای هاشمی گفتند که شنیده ام که شما نمی خواهید کاندیدا شوید برای انتخابات ریاست جمهوری. امام (ره) انقلاب را به دست شما سپرده است. شما می خواهید از زیر آن فرار کنید؟

دختر امام (ره) با تاکید بر اینکه مادرم این جمله را به آقای هاشمی گفتند گفت: ما در آن جلسه بودیم به نظر آقای هاشمی مرد بسیار نجیب و صبوری هستند. در این سال‌ها تهمت های مختلفی به ایشان زده شده است. ایشان ساکت بودند و این دروغ ها و تهمت ها در مورد ایشان بی انصافی است.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.