هرگونه تجمع له یا علیه مذاکرات ممنوع

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: وزیر کشور با بیان این که موضوع انرژی هسته ای در چارچوب منافع ملی با هدایت رهبری، اجرای دولت و نظارت مجلس و دیگر دستگاه های نظارتی به پیش می رود، گفت: بنده به عنوان وزیر کشور اعلام می کنم که هیچ مجوزی را له یا علیه این موضوع که مورد اجماع عمومی و رهبر معظم انقلاب است نخواهیم داد.

عبدالرضا رحمانی فضلی روز شنبه در همایش استانداران و فرمانداران سراسر کشور که در تالار بزرگ کشور در حال برگزاری است، افزود: به هیچ عنوان تجمعی در کف خیابان نخواهیم داشت و با شدت با این موضوعات برخورد می کنیم.

رحمانی فضلی خطاب به فرمانداران تاکید کرد: با نزدیک شدن به فضای انتخابات و نیز با عنایت به فرمایشات رهبری به شدت باید از این موضوعات پرهیز شود.

وی با بیان این که برگزاری انتخابات باید مبتنی بر نشاط، وحدت و انسجام باشد، تصریح کرد: نباید با تحریک مباحث قومی، اقلیت ها و اقوام جامعه را دچار تشنج کنیم تا آثار سوء آن تنش ها بر وحدت، انسجام و امنیت ملی سایه بیفکند.

وزیر کشور همچنین خطاب به فرمانداران تاکید کرد: یقینا در زمان انتخابات و دو ماه پیش از زمان برگزاری، سیاست های تبلیغاتی و نیز خطوط قرمز تبلیغاتی را به شما فرمانداران اعلام خواهیم کرد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.