آمار مدیران غیرهمسو به دولت داده شده است؛ اکثر مدیران دولتی به روحانی اعتقاد ندارند!

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: ادامه حضور مدیران ناکارآمد، کشور را با مشکلاتی مواجه می‌کند برای همین دولت٬ و در راس آن روحانی٬ باید به ناچار در مورد برخی مدیران سیاسی خود تجدیدنظر کند.

محسن مهرعلیزاده در گفت‌وگو با ایلنا، در مورد عدم هماهنگی برخی مدیران اجرایی با سیاست‌های دولت یازدهم گفت: با اطلاعاتی که این روزها دریافت می‌کنیم٬ من هم معتقدم درصد بالایی از مدیران هنوز به این دولت اعتقاد ندارند٬ حتی شنیده‌ام آمار این مدیران با عدد و درصد به دولت رسیده است. عضو هیأت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش افزود: افرادی از دولت قبل باقی ماندند که همراهی لازم را با دولت روحانی ندارند، اگر قرار باشد وضعیت به همین منوال پیش برود، موضوع تعارف‌بردار نیست؛ چراکه این مساله مشکلات زیادی را برای دولت ایجاد می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه مجلس باید در کنار دولت از حرکت‌های قوه مجریه حمایت کند٬ نه اینکه در هر زمینه کوچکی مخالفت خود را بیان کند، گفت: با ادامه این وضع٬ مردمی که موافق این دولت بودند و با روی کار آمدن دولت٬ امید در دل آنها زنده شد، دلسرد خواهند شد و شاید این موضوع و ادامه حضور مدیران ناکارآمد، کشور را با مشکلاتی مواجه کند. برای همین دولت٬ و در راس آن روحانی٬ باید به ناچار در مورد برخی مدیران سیاسی خود تجدیدنظر کند.

مهرعلیزاده در مورد موضوع پول‌های کثیف و عقب‌نشینی وزارت کشور در این مورد گفت: در مورد برخورد وزارت کشور با این موضوع صحبت نمی‌کنم٬ اما مسائل موجود در این زمینه نگران‌کننده است. ما در کشور٬ جمهوری اسلامی داریم و نظام ما دموکراتیک است٬ یکی از ملزومات نظام جمهوری اسلامی توجه به مساله تحزب است. وی افزود: احزاب باید به مردم وعده بدهند و خطوط مشی‌ را مشخص کنند؛ از طرفی وقتی احزاب در انتخابات مختلف فعال باشند٬ جریان‌های مالی کاندیداها نیز مشخص می‌شود و هر فرد به شکل سالم و تحت حمایت حزب مطبوع خود روی کار می آید. وقتی این حرکت کند شود٬ بدون شک مفاسد نیز ایجاد خواهد شد.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: بدیهی است یک نماینده برای پیروزی در انتخابات به مبالغی نیاز دارد٬ که شاید این مبالغ ده‌ها برابر مجموع حقوق سال‌های خدمت او باشد٬ که این مبالغ یا از گذشته به شکل ناصحیح جمع‌آوری شده٬ یا اینکه عده‌ای این پول‌ها را به او داده‌اند. رییس سازمان تربیت بدنی در دولت اصلاحات ادامه داد: برای همین باید مسیر را مشخص کنیم و شیوه‌های گذشته برچیده شود. به عبارت دیگر وقتی فردی وارد انتخابات می‌شود٬ باید به طور واضح مشخص کند حامی مالی او چه کسی است. گاهی اوقات به دلیل عدم انجام یک کار ساده٬ باید تبعات سخت پس از آن را تحمل کنیم٬ که این منطقی نیست.

مهرعلیزاده در پایان خاطرنشان کرد: زمان زیادی تا انتخابات مجلس دهم باقی نمانده٬ برای همین امیدواریم همه اقشار به شکل همدل و همزبان٬ شعار سال رهبری را مد نظر قرار دهند؛ چرا که کشور متعلق به مردم است و مردم نیز در ابعاد مختلف از دولت ابراز رضایت دارند. بنابراین انتظار می‌رود این علمکرد در استان‌ها نیز از سوی مدیران دولتی وجود داشته باشد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.