کمال‌الدین پیرموذنی: حنای افراطیون مجلس بی رنگ شده است

عصر جنوب: یک عضو فراکسیون رهروان ولایت می‌گوید که ماشین استیضاح وزرا از سوی افراطیون پنچر شده است و افراطیون دیگر نمی‌توانند استیضاح نتیجه بخشی در مجلس ترتیب بدهند.

کمال‌الدین پیرموذنی در ارتباط با طرح برخی استیضاح‌های پی‌درپی در مجلس شورای اسلامی گفت: تردیدی ندارم که ماشین استیضاح وزرا پنچر شده یا اینکه دیگر بنزینی ندارد. تردید ندارم این شکاف بین معتدلین مجلس با افراطیون پررنگ شده و در نتیجه مواضع ها مشخص شده است. افراطیون طی ماه‌های اخیر نتوانسته‌اند به فراکسیون رهروان ولایت ضربه‌ای بزنند و در همین راستا نیز دیگر نمی‌توانند عملا استیضاحی نتیجه بخش در مجلس صورت بدهند.

نماینده اردبیل در مجلس ادامه داد: مواضع آقای لاریجانی و دیگر نمایندگان معتدل از یک سو و جمع شدن همه همفکران دولت در فراکسیون رهروان ولایت که فراکسیونی معتدل است موجب عصبانیت تندروها شده است. از سوی دیگر تندروها نتوانستند شکافی در این فراکسیون ایجاد کنند. ما در هفته‌های اخیر شاهد بودیم که اکثریت نمایندگان معتدل مجلس در فرماندهی آقای لاریجانی بودند و در برابر استبداد و دیکتاتوری اقلیت ایستادند. بنابراین تصور من این است که ماشین استیضاح افراطی‌ها پنچر شده است.

پیرموذن با تاکید بر اینکه در جریان هستم که تعداد اقلیتی دنبال استیضاح هستند، افزود:استیضاح آقای فرجی‌دانا ما را بیدار کرد چراکه تعدادی از اعضای فراکسیون رهروان ولایت هم از اول پای استیضاح وزیر علوم را امضا زده بودند. به هرحال قبول دارم که عده ای می‌خواهند وقت دولت و مجلس را با طرح این استیضاح‌های پی در پی بگیرند. این عضو فراکسیون رهروان ولایت در مورد هدف از این استیضاح‌ها نیز تاکید کرد: هدف استیضاح‌کنندگان بی‌مقدار کردن مجلس و دولت است. آنها لاریجانی و روحانی را هدف گرفته‌اند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: متاسفانه بعضی افراد تنها به فکر منافع شخصی و گروهی هستند و از اختیار و قدرتی که دارند هم در همین راستا استفاده می‌کنند. در تمام دنیا می‌گویند بروید و پهنای اینترنت را گسترش دهید بعد در کشور ما وزیر ارتباطات برای بالا بردن سرعت اینترنت تهدید به استیضاح می‌شود. اسلام دین برتر است و کردار ایرانیان مسلمان باید برای همه دنیا الگو باید باشد. با بالارفتن اینترنت مگر چه مشکلی قرار است پیش بیاید؟ پیرموذن تصریح کرد:برخورد دولت باید در حدی باشد که بتواند شخصیت بدهد. اما نبایستی دیگر به هرچیزی که اینها مطرح می‌کنند جواب رسانه‌ای بدهد و بهتر است به این موضوعات توجهی نکنند.

 

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.