شعارهایی له و علیه آیت الله هاشمی در دانشگاه امیر کبیر

عصر جنوب/ asrejonoob.ir:  تالار اجتماعات مرکزی دانشگاه صنعتی امیر کبیر امروز (دوشنبه) با حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام روز متفاوتی را تجربه می‌کند.

در حالی که آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در تالار اجتماعات مرکزی دانشگاه امیرکبیر در حال سخنرانی برای اساتید این دانشگاه به مناسبت روز استاد است، دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در بیرون این تالار دست به برگزاری تجمع زده‌اند.

در این تجمع دانشجویان به دو گروه تقسیم شده‌اند؛ عده‌ای به طرفداری از هاشمی و تعدادی به مخالفت با او.

از سویی بعضی از دانشجویان از پیام روشن خود برای آزادی برخی زندانیان صحبت می‌کنند واز طرفی تعداد دیگری از دانشجویان خواهان اعدام همان زندانیان هستند.

شعارهایی مثل «دلواپس، اسراییل پیوندتان مبارک»، «پلی تکنیک زنده است»، «یا حسین(ع)» ، «بسیجی واقعی همت بود و باکری»، «هزار روز گذشته …». از سوی گروهی از دانشجویان داده می‌شود و از طرفی شعارهای «نماد اشرافیت منکر رای ملت»، «الله اکبر»، «مرگ بر آمریکا» و … از طرف طیف دیگری از دانشجویان شنیده می‌شود.

همچنین تعدادی از دانشجویان به اتهامات و دادگاه مهدی هاشمی اعتراض دارند و در پلاکاردهای خود از هاشمی می‌خواهند که به باغ پسته خود بازگردد! اشاره به قرارداد کرسنت از دیگر دست نوشته‌های دانشجویان است.

از طرفی تعداد دیگری از دانشجویان با تشکیل دادن یک حلقه انسانی شعر یار دبستانی را می‌خوانند.

سخنرانی اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با این حواشی واتفاقات که در حال رخ دادن در خیابان اصلی داخل دانشگاه امیرکبیر است، در حال برگزاری است و دانشجویان همچنان به شعارهای خود له یا علیه هاشمی ادامه می‌دهند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.