بیانیه انصار حزب‌ الله درباره هشدار به نوه امام

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: انصار حزب‌الله گلستان بیانیه منتشر شده به نقل از این تشکل را تکذیب و در پاسخی، آن را هیاهوی رسانه‌ای توصیف کرد.

انصارحزب‌الله گلستان در پاسخ به آن‌چه «هیاهوی زنجیره‌ای‌ها پیرامون بیانیه‌ای کذب منتسب به این تشکل» خوانده آورده است: عملکرد انصار حزب الله گلستان نشان از این واقعیت دارد که عقد اخوت با هیچ جریان و گروه سیاسی نبسته و از مسئولینی که تخلفی مرتکب شوند بر اساس فریضه واجب امربه معروف و مبتنی بر شرایط و مراتب فقهی آن تذکر می‌دهد. انتقاد از روسای قوا و وزرا و حتی مسئولین امنیتی در موارد خاص نشان از این رویه شفاف وقاطعانه است .اما نکته حائز اهمیت این‌که همه این بیانیه‌ها با سربرگ و شماره و مهر رسمی روابط عمومی این تشکل منتشر و در وبلاگ و سایت رسمی انصار حزب‌الله نیز انعکاس می‌یافته است.

در بخشی از بند دیگر متن این پاسخ با بیان این‌که «به نظر می‌رسد صدور بیانیه جعلی بنام انصار حزب الله گلستان، شیطنت جدید مدعیان دروغین اصلاح‌طلبی و فرار به سمت جلو با هدف انحراف افکار عمومی از ناکامی‌ها در تحقق وعده‌های انتخاباتی بویژه شعار حل مشکلات معیشتی مردم باشد» نویسندگان این متن جریان مورد اشاره خود را متهم کرده‌اند که «این جریان ، حیات سیاسی خود را در حال حاضر در جنجال‌های سیاسی و مظلوم‌نمایی می‌داند واین رویه مغایر با شعار سال مبنی بر همدلی و همزبانی با مردم است.»

هم‌چنین در بخش دیگری از متن منتشر شده از سوی انصارحزب‌الله گلستان ابراز عقیده شده است: «البته جای تاسف این‌که مراسم سالگرد نمایندگان فقید استان گلستان به بستری برای جولان جریان سیاسی معلوم الحالی در گلستان تبدیل شده که همه ساله با سوءاستفاده از بیت‌المال تمام اهتمامش تطهیر سران فتنه و حامیان آن‌ها در گلستان است. یکی دیگر از سواستفاده‌ها از این مراسم نیز برگزار ی میتینگ سیاسی برای کسانی است که وزن سیاسی و عقبه مردمی ندارند اما در این مراسم به دنبال گدایی رای هستند. در دروغ و نفاق‌شان هم همین بس که در طول سال هیچ خبری از خانواده‌های بازماندگان عزیزان فقید هواپیمای یاک ۴۰ نمی‌گیرند.»

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.