سفر پر حاشیه احمدی نژاد به ترکیه و جنجال های منحصر به فرد!

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: خبرهایی که در فضای مجازی منتشر شده حکایت از سفر پر حاشیه احمدی نژاد به ترکیه دارد.

آن طور که سایت های خبری گزارش کرده اند احمدی نژاد در شهر بوسا سخنرانی داشته است پس از حضور احمدی نژاد بر روی سن  ۴ نفر اعتراض کردند که از سوی حاضران در مراسم دستگیر و به خارج از محل مراسم برده شدند.

حاضران در مراسم ۴ معترض را که به هنگام سخنرانی احمدی نژاد با اعتراض سعی در اخلال داشتند کتک زده و از سالن بیرون کردند. معترضان به سخنرانی احمدی نژاد در دست خود پرچم سوریه داشتند. پلیس ترکیه پس از بیرون برده شدن معترضان از سالن ملاحظات امنیتی و حفاظتی سخنرانی احمدی نژاد را افزایش داد.

باز هم احمدی نژاد و جنجال بی بی سی!

تصاویر دیگری هم  از ترکیه وجود دارد که حکایت می کند رییس دولت نهم با تلوزیون بی بی سی فارسی مصاحبه کرده است.

مصاحبه  احمدی نژاد  در باره نمایندگان مجلس در زمان ریاست جمهوری اش با بی بی سی فارسی حاشیه های بسیاری داشت و نمایندگان گفتند به آنها با لفظی مشابه شکر خوردن توهین شده است اما احمدی نژاد می گفت لفظ بدی به کار نبرده و فقط گفته است : اه اه

فیلم این مصاحبه اما بسیار بازتاب داشت در این فیلم ، خبرنگار از احمدی نژاد می پرسید «آقای احمدی نژاد؛ چرا ۱۶۰ نفر در این سفر با خودتان آورده اید؟ نمایندگان مجلس ایران پرسیده اند»

اما واکنش محمود احمدی نژاد که ظاهراً خطاب به همین خبرنگار است ، جمله ای «دو کلمه ای» است که بسیار شگفت انگیز به نظر می رسد.

برخی هم می گفتند  وی در حال صحبت کردن با فرد دیگری است و در واقع احمدی نژاد ، این جمله توهین آمیز را نه خطاب به نماینده های مجلس که به فرد دیگری گفته است!

حاشیه های این فیلم و توهین زمانی شدت گرفت که خبرنگار بی بی سی در اکانت یوتیوب خود فیلم اصلی و با کیفیت  این مصاحبه را منتشر کرد.

همان زمان روابط عمومی دفتر رییس جمهور خبر منتشر شده در خصوص پاسخ دکتر احمدی نژاد به سوالی در مورد تعداد اعضای هیات همراه وی به سازمان ملل را قویاً تکذیب کرده و این گونه اقدامات غیرحرفه ای و ضد اخلاقی را ادامه کینه توزی و خبرسازی دروغین رسانه وابسته به استعمار پیر علیه دولت و ملت دانست.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.