رسایی: چه شده که افتخار ما این است که با شیطان بزرگ قدم بزنیم؟

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: حمید رسایی، عضو جبهه پایداری مجلس شورای اسلامی با انتقاد از پیاده‌روی ظریف با وزیر خارجه آمریکا در ژنو گفت که در این دو سال چه شده که افتخار ما این است که با شیطان بزرگ قدم بزنیم؟

رسایی در تذکری شفاهی گفت: نشریه هتاک فرانسوی به رسول خدا توهین می‌کند و بعد از آن نخست‌وزیر فرانسه بعد از جلسه هیات دولت تصویر توهین‌آمیز را رو به دوربین‌ها می‌گیرد.

همچنین دولت فرانسه از آن نشریه حمایت مالی می‌کند. تصویری توهین‌آمیز که در تیراژی پنج میلیون نسخه به پنج زبان به چاپ می‌رسد.

وی افزود: در این شرایط وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اول با یک جانی به نام جان کری پیاده‌روی می‌کند و بعد می‌گوید آقای کری پیشنهاد کرد که من به فرانسه بروم آن هم درست در زمانی که دولت فرانسه از این هتاکی در حال حمایت بوده است. ما را چه می‌شود؟ کجاست عزت و غیرت؟

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس‌جمهور گفت: آقای روحانی اگر مجله هتاک شارلی ابدو به جای تصویر توهین‌آمیز رسول خدا کاریکتاتور رییس‌جمهور ایران را کشیده بود و دولت فرانسه از آن کاریکاتور حمایت کرده و نخست‌وزیر ملعون فرانسه آن را به سمت دوربین‌ها گرفته بود باز هم شما اجازه می‌دادید که وزیر امور خارجه‌تان به فرانسه برود؟

رسایی افزود: ملت ایران آیا آقای ظریف نباید عذرخواهی کند؟ برادری می‌گوید زمان شاه به شاه ما آمریکایی‌ها اجازه نمی‌دادند که با سفیر ما ملاقات کند اما در این ۳۵ سال ما کشوری شده بودیم که وزیر ما اجازه ملاقات به رییس‌جمهور آمریکا نمی‌داد.

در این دو سال چه شده که افتخار ما این است که با شیطان بزرگ قدم بزنیم؟ والا اگر بمیریم جا دارد.

در این هنگام نمایندگان شعار مرگ بر آمریکا و فرانسه را سر دادند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • رسایی نماینده مردم تهران در مجلس: «در این دو سال چه شده که افتخار ما این است که با شیطان بزرگ قدم بزنیم؟ والله اگر بمیریم جا دارد» جناب آقای رسایی،نماینده مردم تهران در مجلس! امروز نه افتخار ما و نه درد جامعه ما قدم زدن با جان کری نیست ، امروز برای مردم قدم زدن با جان کری حتی یک خبر معمولی نیست ...... امروز درد جامعه ما قدم زدن نمایندگانی در خانه ملت است که به گفته رحیمی معاون اول دولت دهم میلیاردها تومان از بیت المال را گرفته اند و هزینه انتخاباتی خود کرده اند. امروز درد ما قدم هایی است که در ۸ سال گذشته میلیاردها دلار از ثروت ایرانیان را دزدیده اند و در بانکهای خارجی سرمایه گذاری کرده اند. امروز درد ما خروج بی بازگشت معادل چهارده سال بودجه کشور است. امروز درد ما اعتیاد و فحشایی است که در زیر پوست شهر ،فرهنگ و تمدن و اخلاق و عزت ما را نشانه رفته درد امروز ما فقر و تنگدستی مردمانی است که با سیلی صورت خود را سرخ نگه میدارند ،و تو چه میدانی فروش کلیه مادر برای تامین هزینه درمان کودکش یعنی چه؟ وتو چه میدانی گرسنه ماندن پدر و بردن ناهار اعطایی در کارخانه برای شام خانواده یعنی چه، و و و...تو چه میدانی!!!
  • رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی: «در این دو سال چه شده که افتخار ما این است که با شیطان بزرگ قدم بزنیم؟ والله اگر بمیریم جا دارد» جناب آقای رسایی، نماینده نه چندان محترم مردم تهران در مجلس امروز نه افتخار ما و نه درد جامعه ما، قدم زدن با جان کری نیست. امروز برای مردم قدم زدن با جان کری حتی یک خبر معمولی نیست. امروز درد جامعه ما قدم زدن نمایندگانی در خانه ملت است که به گفته رحیمی معاون اول دولت دهم میلیاردها تومان از بیت المال را گرفته اند و صرف هزینه های انتخاباتی خود کرده اند. امروز درد ما خروج بی بازگشت معادل چهارده سال بودجه کشور است. امروز درد ما اعتیاد، و فحشایی است که در زیر پوست شهر، فرهنگ و تمدن واخلاق وعزت ما را نشانه رفته. درد امروز ما فقر و تنگدستی مردمانی است که با سیلی صورت خود را سرخ نگه میدارند، و تو چه میدانی گشنه ماندن پدر و بردن ناهار اعطایی در کارخانه برای شام خانواده یعنی چه!؟ درد امروز ما افکار کودکانه شماست.