وکیل قلابی در خوزستان به دام افتاد

عصر جنوب: فرمانده انتظامی شهرستان شوشتر از شناسایی و دستگیری فردی که با جعل عنوان وکیل دادگستری و تاسیس دفتر از شهرندان شوشتری و خوزستانی اخاذی می کرد خبرداد.

به گزارش عصر جنوب: سرهنگ بهروز حسنوند در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی با معرفی خود به افراد دارای پرونده قضایی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری، در محدوده دادگستری شهرستان شوشتر، به طور مشکوکی با دادن وعده رسیدگی سریع تر به پرونده ها از شهروندان اقدام به اخذ وجه می نماید، باتوجه به اهمیت موضوع، تحقیقات نامحسوس در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ حسنوند افزود: با انجام تحقیقات نامحسوس و تحت نظر قرار گرفتن فرد یاد شده و با همکاری شهروندان، درقالب یک قرار صوری متهم شناسایی و دستگیر شد و جهت انجام بازجویی تخصصی به مقر پلیس منتقل که طی بازجویی فنی، به بزه انتسابی یعنی جعل عنوان وکیل دادگستری و اخاذی از شهروندان اقرار کرد .

سرهنگ حسنوند در خاتمه خاطر نشان کرد: متهم به همراه مدارک و مستندات مکشوفه از وی با تشکیل پرونده قضایی و اعترافات صریح خود جهت اعمال قانون و مجازات به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان معرفی و تحویل شد.

منبع: رهیاب

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.