قتل کارگران کشت و صنعت کارون شوشتر !؟ + پاسخ روابط عمومی

عصر جنوب – asrejonoob.ir: پس از انتشار شایعه کشته و زخمی شدن سه کارگر در کشت و صنعت کارون شوشتر، این خبر توسط روابط عمومی این شرکت تکذیب شد.

مسئول روابط عمومی شرکت کشت و صنعت کارون روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: شنبه شب حوالی ساعت ۲۳ راننده یک کامیون حمل نیشکر با مراجعه به سرپرستی حراست واحد مربوطه گزارشی مبنی بر اینکه یک دستگاه خودرو جسد دو نفر را در جاده های کشاورزی این شرکت رها کرده و پس از رسیدن وی به محل حادثه به طرف او شلیک کرده اند را ارائه می دهد.
روح اله رضا زاده افزود: پس از دریافت این گزارش عوامل حراست شرکت با هماهنگی ماموران انتظامی و امنیتی به بررسی موضوع پرداختند.
وی ادامه داد: پس از بررسی و جستجوی میدانی شواهدی مبنی بر وقوع چنین حادثه ای دیده نشد و در پی بازجویی از راننده کامیون، وی اذعان کرد که به دلیل خستگی ناشی از کار مداوم و همچنین به دلیل بیماری روحی و روانی دچار توهم شده و پس از اینکه موضوع توسط عوامل امنیتی وانتظامی شهرستان به صورت جدی مورد پیگیری قرار گرفت از بیان حقیقت خودداری کرد.
مسئول روابط عمومی و ارتباطات شرکت کشت وصنعت کارون گفت: با استناد به گزارش مدیریت حراست شرکت و کارشناسان انتظامی وامنیتی خبر وقوع چنین حادثه ای تکذیب می شود.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)