شهری بدون بانک در خوزستان!!!

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: مردم شهرسُماله (somaleh) در بخش عقیلی از توابع شهرستان گُتوند همه روزه مجبور هستند برای انجام امور بانکی خود مسیر چند کیلومتری بین شهرستان گُتوند و شهرستان شوشتر را طی کنند تا از خدمات بانک ها استفاده نمایند.

وجود تنها یک عدد دستگاه خودپرداز که آن هم با همت شورای اسلامی شهر سُماله در این شهر راه اندازی شده ، کافی نیست و این شهر به شدت نیازمند ارائه خدمات دیگر شعب بانک ها است.

قابل ذکر است در گذشته شهر سُماله دارای دو شعبه بانک بود ، یکی بانک ملی و دیگری بانک صادرات … ، اما به دلایل نامعلوم این دو شعبه جمع اوری شدند و پس از گذشت چند سال از جمع آوری این دو شعبه و با توجه به اینکه انجام امور بانکی یک امر مهم برای مردم شده است ، اکنون این شهر فقط یک دستگاه خودپرداز دارد.

وجود تنها یک دستگاه خودپرداز در شهر سماله و با توجه به مرکز بخش بودن این شهر ، باعث شده است نیازها و امور بانکی مردمان روستاهای اطراف بخش عقیلی و شهر سماله را به طور کامل برطرف نکند.

شهر سُماله در بخش عقیلی از توابع شهرستان گتوند می باشد ، بخش عقیلی دارای ۲۲ روستا و ۲ شهر است و شهر سماله به عنوان مرکز بخش عقیلی شناخته می شود.

عقیلی نیوز/

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.