نخستین ایستگاه دوچرخه در شهرستان شوشتر افتتاح شد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: شهردار شوشتر گفت: نخستین ایستگاه دوچرخه شوشتر به‌منظور ترویج فرهنگ سلامت و ایجاد نشاط بین مردم در پارک داریون شوشتر افتتاح شد.

آرش دور در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: از طریق خدمات شهری و بهبود خدمات رفاهی مردم نخستین ایستگاه شهری دوچرخه سواری در پارک داریون شوشتر افتتاح شد.

وی افزود: راه اندازی این ایستگاه در راستای سلامت و ورزش همگانی به منظور کاهش آلودگی هوا و حفاظت از محیط زیست افتتاح شده است.

شهردار شوشتر با اشاره به هدف راه‌اندازی این ایستگاه، بیان کرد: ترویج فرهنگ سلامت و ایجاد نشاط بین مردم از جمله اهداف راه اندازی این ایستگاه بوده است.

دور گفت: شوشتر به قدمت تاریخی چند هزارساله خود مجموعه‌ای از تاریخ کهن ایرانی اسلامی را در خود جای داده و استفاده از دوچرخه‌سواری شهری سالم و پاک را برای مردم خواهد داشت.

وی تصریح کرد: شهروندان می‌توانند بدون پرداخت وجه و فقط داشتن کارت بیمه ورزشی و ارائه کارت ملی از این ۳۷  دوچرخه مستقر در پارک استفاده کنند.

شهردار شوشتر به فرهنگ دوچرخه سواری اشاره و عنوان کرد: شهرداری و شورای شهر شوشتر در نظر دارد فرهنگ دوچرخه سواری و فرهنگ سلامت را در این شهرستان نهادینه کند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.