نماینده مردم شادگان: معاون وزیر اطلاعات گزینه جدی استانداری خوزستان

عصر جنوب – asrejonoob.ir: نماینده مردم شادگان در مجلس گفت: دولت با انتخاب گزینه بومی موافقت کرده و در حال حاضر ۱۸ نماینده در نامه‌ای خواستار انتصاب معاون وزیر اطلاعات به عنوان استاندار خوزستان هستند.

مجید ناصری‌نژاد امروز در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه بحث انتصاب «علی‌اصغر احمدی» به دلیل مخالفت نمایندگان و همچنین ورود برخی رسانه‌ها به طور کامل منتفی شد گفت: علاوه بر پنج گزینه قبلی یک گزینه جدید که اتفاقا بومی و از نیروهای خوش‌نام و مومن است نیز به گزینه‌ها افزوده شد که اتفاقا ۱۸ نماینده با امضای نامه‌ای موافق انتصاب وی هستند.

وی با تاکید بر اینکه «ناصر راشدی» معاون وزیر اطلاعات که از نیروهای بومی استان است به عنوان گزینه جدید مطرح شده و احتمال انتصاب وی جدی‌تر از گزینه‌های دیگر است تصریح کرد: تنها انتظار ما از دولت انتصاب استاندار بومی است و امیدواریم هر چه زودتر این موضوع تحقق یابد.

نماینده مردم شادگان در مجلس با بیان اینکه با آمدن استاندار بومی انتظار عمومی از وی تقویت نیروهای بومی استان است گفت: حل معضلات و مشکلات اقتصادی به ویژه بحث تامین آب کشاورزی، اشتغال جوانان، رونق صنعتی و تجاری استان از مهم‌ترین چالش‌های فعلی خوزستان است که استاندار بومی توانمند و قاطع می‌تواند نسبت به حل آن اقدام کند.

ناصری‌نژاد با بیان اینکه به نظر می‌رسد حداکثر تا یک هفته دیگر گزینه نهایی دولت برای استانداری خوزستان مشخص و در هیات دولت مطرح شود جلوگیری از انتصاب گزینه غیر بومی را ناشی از برگزاری جلسه مشترک نمایندگان مردم خوزستان با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور است.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.