فرماندار: «چادر سلامت» در شهرهای شادگان و دارخوین برپا می شود

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: فرماندار شادگان از برپایی «چادر سلامت» در شهرهای شادگان و دارخوین، در راستای فرهنگ سازی و نظر به اهمیت مسائل بهداشتی و خدمات رسانی به شهروندان خبر داد.

ظهر امروز جلسه هماهنگی اجرای برنامه‌های مانور هفته بهداشت عمومی و محیط زیست در شهرستان شادگان به ریاست فرج اللهی فرماندار شادگان، بخشداران، شهرداران و سایر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری شادگان تشکیل شود.

فرماندار شادگان با توجه به اهمیت موضوع بهداشت عمومی و محیط زیست اظهار داشت: در هفته مانور بهداشت عمومی، زنگ سلامت در سراسر مدارس سطح شهرستان نواخته می‌شود.

بهروز فرج‌اللهی با تاکید بر خودمراقبتی و حساس سازی جامعه نسبت به سلامت و بهداشت عمومی افزود: امید است با هماهنگی ادارات و دستگاه‌های شهرستان بتوانیم مشکلات مربوط به مسائل بهداشتی  را کاهش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: در راستای فرهنگسازی و نظر به اهمیت مسائل بهداشتی و خدمات رسانی به شهروندان چادر سلامت در شهرهای شادگان و خنافره و دارخوین برپا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، به‌ طور همزمان و همگام با سراسر استان  از ۱۶ تا ۲۲ اسفندماه جاری مانور بهداشت عمومی و محیط زیست در شهرستان شادگان اجرا می‌شود.

فارس/

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.