همراه رسانه‌ها برای ایفای رسالت شفاف سازی آنها هستیم

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: اطلاعیه روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس:


همراه رسانه‌ها برای ایفای رسالت شفاف سازی آنها هستیم/ ابراز تأسف از اتهاماتی که متوجه اهالی رسانه در ماهشهر شده است/ تلخی ایجاد اتاق شیشه‌ای در جامعه متوجه مدیران متخلف است

به دنبال مسایل پیش آمده روزهای اخیر در بندر ماهشهر و طرح برخی اتهامات به اهالی رسانه نسبت به اهالی رسانه، روابط عمومی‌ و امور بین‌الملل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در اطلاعیه‌ای به این مسائل واکنش نشان داد و بر حمایت از رسانه‌ها برای ایفای رسالت شفاف‌سازی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

پر واضح است که رسانه‌ها علاوه بر آگاهی بخشی به جامعه و انتقال اخبار رسالتی حساس بر عهده دارند و آن شفاف‌سازی و ایجاد اتاق شیشه‌ای در جامعه است. رسالتی که تلخی آن متوجه مدیران متخلف و شیرینی آن برای مدیران راستگوی جامعه است.

عمل به این رسالت خطیر اما جز در فضایی آزاد امکان‌پذیر نیست، فضایی که هیچ مسئولی خود را مصون از نقد نداند و رسانه‌ای در این راه تحدید و متهم نشود.

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، وظیفه خود می‌داند این فضا را برای دسترسی خبرنگاران فراهم سازد.

با توجه به مسائل پیش آمده روزهای اخیر در بندر ماهشهر و اتهاماتی که متوجه اهالی غیور و پرتلاش رسانه‌های منطقه شده است، روابط عمومی هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس، با ابراز تأسف از مسائل به‌وجود آمده، تاکید می‌کند حامی همه رسانه‌ها چه در شهرستان ماهشهر و چه سایر نقاط کشور است.

ما رسانه‌ها را برای ایفای رسالت شفاف سازی و ایجاد اتاق شیشه‌ای همراهی می‌کنیم و‌ نقد سازنده ایشان را با گوش جان پذیرا خواهیم بود.

امید داریم که شأن و جایگاه اهالی رسانه که نمایندگان افکار عمومی جامعه هستند؛حفظ شود و به جای اتهام‌زنی و رفتار غیر حرفه‌ای، تعامل با ایشان سرلوحه مأموریت و باورمان باشد.

انشاالله…

روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس