«منطقه آزاد» به نام آبادان و به کام دیگران

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: مدیر عامل باشگاه شهید جهان نژادیان آبادان گفت: منطقه آزاد اروند به تیم‌هایی که خارج از این منطقه هستند کمک می‌کند اما سراغی از باشگاه‌های آبادانی و خرمشهری نمی‌گیرد.

عبدالله جهان نژادیان از احتمال زیاد فروش تیم‌های فوتبال ساحلی و فوتسال این باشگاه خبر داد و اظهار کرد: این تیم‌ها تنها نمایندگان استان خوزستان در رشته‌های خود در لیگ کشور هستند که بر اثر عدم حمایت‌ها مجبور به قرار دادن آنها در لیست فروش سایت‌های مختلف ورزشی شده‌ایم.

وی ادامه داد: منطقه آزاد اروند به تیمی مثل نفت مسجدسلیمان که از حمایت وزارت نفت برخوردار است کمک کرده، اما هیچ گونه کمکی به باشگاه‌های آبادانی و خرمشهری نکرده است.

مدیر عامل باشگاه شهید جهان نژادیان تصریح کرد: ۲۴ باشگاه در آبادان حضور دارند که این سازمان سراغی از آنها نمی‌گیرد، این در حالی است که هر کدام از این باشگاه ۱۰۰ الی ۲۰۰ جوان را زیر پوشش خود دارند و آنها را در سخت‌ترین شرایط مالی پرورش می‌دهند و بدون کمترین امکانات روحیه ورزشی را در بین آنها رواج داده‌اند در صورتی که منطقه آزاد میلیارد‌ها تومان برای کارهای بی‌نتیجه فرهنگی هزینه کرده و به خارج از آبادان و خرمشهر این هزینه‌ها را روانه می‌کند.

جهان نژادیان عنوان کرد: سال هفتم است که قصد حضور در لیگ فوتبال ساحلی را داریم، اما هنوز نه زمین استانداردی برای حضور در این رقابت‌ها در اختیار داریم و نه اسپانسری از ما حمایت می‌کند و به صورت اداره شخصی، هزینه‌های سر سام آور باشگاه داری را متقبل شده‌ایم.

وی ادامه داد: از سوی منطقه آزاد که هیچ کمکی به ما نشده است، و تنها کمکی که در این مدت به این باشگاه صورت گرفته، زمینی بود که شرکت پالایش نفت آبادان در اختیار ما گذاشته که نواقص بسیاری دارد، در حالی که شهرداری آبادان دو سال است که وعده داده ماسه آن را تعویض و تجهیز کند تا حالت استاندارد خود را تا حدودی به دست آورد.

مدیر عامل باشگاه شهید جهان نژادیان ابراز کرد: با تمام این تفاسیر مجبور شدیم تیم‌هایی را که به زحمت به سطح اول رشته‌های خود در کشور رسانده‌ایم برای فروش در سایت‌های مختلف ورزشی قرار دهیم تا به کسی که توانایی اداره آنان را دارد واگذار کنیم.

جهان نژادیان خاطرنشان کرد: منطقه آزاد اروند همیشه به نام آبادان بوده و به کام دیگران و قرار است در جلسه‌ای روز شنبه این سازمان را بازخواست کرده که چرا از رشته‌های ورزشی این شهر حمایت نمی‌کند.

فارس/