نفت مسجدسلیمان ۲ پروژه جدید را به سرانجام رساند

عصر جنوب: آیین افتتاح و بهره برداری از ۲ پروژه عمرانی و عام المنفعه شهر مسجدسلیمان صبح امروز و با حضور مسئولین استانی و محلی برگزار شد .

این مراسم با حضور دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، علیرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان ، علیرضا گوروئی فرماندار ، ابراهیم پیرامون مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و سایر مدیران دوایر دولتی شهرستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، آیین نخست مربوط بود به افتتاح پروژه عام المنفعه بهسازی و مسقف نمودن گلزار شهدای کلگه که در مدت زمان ۴۵ روز و با صرف هزینه ای بالغ بر ۲/۱ میلیارد ریال توسط مدیریت خدمات این شرکت انجام شد .

در این پروژه که با همکاری مشترک بنیاد شهید و امور ایثارگران و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان محقق شد قطعه شهدای کلگه که در آن ۲۶۳ کبوتر خونین جنگ تحمیلی در آن آرام گرفته اند بهسازی شد .

یادآوری می نماید شهرستان مسجدسلیمان از جمله شهرهایی بود که در طول دوران دفاع مقدس به دفعات توسط موشک و بمباران های هوایی توسط رژیم جنایتکار بعثی صدام حسین مورد حمله قرار گرفت و ۱۰۱۴ نفر از شهروندان این شهر براثر این حملات و حضور در خط مقدم جبهه به درجه رفیع شهادت نائل شده اند .

همچنین در آیین دیگری که در همین روز برگزار شد، پروژه تعمیر و بهسازی مهمانسرای نفت که از جمله پروژه های عمرانی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان محسوب می شود افتتاح گردید.

این پروژه در مدت زمان ۴ ماه و با صرف هزینه ای بالغ بر ۷ میلیارد ریال توسط مدیریت خدمات این شرکت اجراء گردید .

با انجام این پروژه یکی از دغدغه های مسئولین این شرکت جهت نبود امکانات اقامتی و پذیرایی از کارشناسان و متخصصان و میهمانان صنعت نفت در این شهر تا حدود زیادی مرتفع گردید.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.