اجرای طرح تشدید مبارزه با سرقت در مسجدسلیمان

عصر جنوب – asrejonoob.ir: فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از طرح تشدید مبارزه با سرقت در این شهرستان خبر داد.

علی حسینی در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: در راستای مقابله با سارقان و ارتقای احساس امنیت در بین شهروندان، طرح تشدید مبارزه با سرقت به اجرا گذاشته شد.

وی ادامه داد: در این طرح ماموران تجسس با رصد اطلاعاتی حوزه استحفاظی در ابتدا موفق به شناسایی پنج نفر از سارقان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان افزود: ماموران کلانتری ۱۱ این شهر با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و در یک عملیات منسجم، هماهنگ و غافلگیرانه که در راستای طرح تشدید مبارزه با سرقت برنامه ریزی شده بود موفق به دستگیری هر پنج سارق شدند و متهمان دستگیر شده مورد تحقیق کار‌شناسانه و علمی پلیس قرار گرفتند.

حسینی خاطرنشان کرد: این افراد به فروش اموال مسروقه به تعداد سه نفر از مالخران حرفه‌ای معترف شدند که با اخذ مجوز قضایی خوشبختانه هر سه نفر دستگیر و به کلانتری هدایت شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان در ادامه اظهار داشت: در پایان پنج نفر سارق، سه نفر مالخر و نهایتا هشت نفر دستگیر و طی مراحل مختلف مورد تحقیق فنی و علمی پلیس قرار گرفتند و در نهایت به ۱۲ فقره سرقت محتویات و قطعات خودرو، چهار فقره سرقت منزل و یک دستگاه موتورسیکلت و یک واحد ساختمان نیمه‌ساز و در مجموع به ۱۸ فقره سرقت اعتراف کردند.

حسینی در پایان ضمن تقدیر از زحمات قوه قضاییه در صدور به موقع دستورات قضایی بیان داشت: شهروندان نسبت به رعایت مقررات ایمنی و پیشگیرانه از سرقت اقدام کرده و هر نوع خبری در خصوص حضور سارقان و مالخران در محله‌های مسکونی خود را سریعا با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)