دستگیری قاتل مسجدسلیمانی در ۵ ساعت

عصر جنوب – asrejonoob.ir: فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری قاتلی که پس از وقوع قتل در این شهرستان متواری شده بود در کمتر از ۵ ساعت خبر داد.

سرهنگ علی حسینی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به دستگیری یک قاتل در مسجدسلیمان اظهارداشت: بنابر اعلائم کلانتری ۱۱ مرکزی شهرستان مسجدسلیمان قاتلی که پس از وقوع قتل متواری شده بود کمتر از ۵ ساعت شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: در پی درگیری دو نفر به دلیل اختلاف، درگیری و کینه‌توزی‌های قبلی در محله کلگه مسجدسلیمان یکی از طرفین منازعه با  سلاح سرد چاقو با وارد کردن ضربه به طرف مقابل سبب خونریزی و قتل وی شد.

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان گفت: به  منظور بررسی وقوع قتل فرمانده انتنظامی شهرستان شخصا در محل صحنه حاضر وضمن بررسی موضوع و چرایی قتل تیم ویژه جهت پیگیری جرم تشکیل داده و پرسنل ناجا در کمتر از ۵ ساعت موفق به شناسایی و دستگیری قاتل شدند.

حسینی با اشاره به تبعات اینگونه حوادث گفت: شهروندان گرامی اختلافات خود را با پلیس و مراجع قضایی در میان گذاشته و از اقدمات خودسرانه و ناآگاهانه بپرهیزند.

وی تاکید کرد: انجام اینگونه اقدامات افراد را دچار معضلات و جرائم سنگینی همچون قتل می‌کند و سایر مردم نیز به محض اطلاع از درگیری در محلات سریعا با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ تماس بگیرند.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)