گمانه زنی کاندیداهای احتمالی مجلس دهم از مسجدسلیمان

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان: انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد. مدیران دولتی که قصد حضور در مجلس شورای اسلامی را داشتند می بایست تا اسفندماه سال۹۳ استعفا می دادند که برخی از آن ها اقدام به این کار کرده اند و مدیرانی که در شورای شهر و شهرداری ها حضور دارند باید شش ماه قبل از انتخابات از سمت خود استعفا دهند.
سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به منظور ایجاد فضای شور و نشاط برای برگزاری انتخاباتی پرشور در مسجدسلیمان برای اولین بار در تاریخ ۲۷ اسفندماه ۹۳ اقدام به انتشار لیست اسامی نامزدهای احتمالی شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی مسجدسلیمان کرد و این دومین لیست کاندیدای احتمالی ست که چند چهره ی دیگر به آن افزوده شده است اما این به معنای قطعی بودن حضور این افراد نیست و تنها بر اساس گمانه زنی های محافل سیاسی و برخی شایعات موجود احتمال نامزدی افراد زیر به نظر می رسد. لازم به ذکر است این لیست بروز رسانی می شود.
۱- اسماعیل جلیلی
۲- امیدوار رضایی
۳- اسماء سلطانی علاسوند
۴- بهمن حسین پور
۵- بهنام بهزادی
۶- بیژن یوسفی
۷- پروانه مکوندی
۸-جهانشاه ارزانی
۹-رضا جباری
۱۰- مسعود عوض زاده
۱۱- محمدرضا مظفری بابادی
۱۲- مالک خدادادی
۱۳-مصطفی سمالی زاده
۱۴-عسکر ظاهری
۱۵-علیرضا ورناصری
مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • رقابت مابین گزینه ۱و۲ می باشد مابقی باعث تقسیم آرا میگردند.
  • متاسفم که یا بر اساس طایفه گری و یا کسب قدرت هنوز بعد از این همه سال و عقب ماندگی شهر هنوز این دیدگاهها هست.آیا در دوران این دو عزیز تغییر خاصی ایجاد شده.اولین شهر نفتی در مقایسه با دیگر شهرهای نفتی استان فقط جای تاسف به جا میگذارد.