راه‌اندازی شیفت شبانه برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره شهرداری بندر ماهشهر

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: شهردار بندر ماهشهر از راه‌اندازی شیفت شبانه برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام این شهرداری خبر داد.

مجاهد نظارات اظهار کرد: شهرداری بندر ماهشهر برای تکمیل و بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از پروژه‌های نیمه‌تمام خود، اقدام به راه‌اندازی شیف شب کرده است.

وی افزود: پارک خور سیف، پارک بزرگ فاز ۶ و شهربازی سرپوشیده پارک فردوس سه پروژه نیمه‌تمام شهرداری بندر ماهشهر است که تلاش می‌کنیم هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری کامل برسند.

شهردار بندر ماهشهر تصریح کرد: در این ارتباط عملیات تعریض جاده دسترسی به پارک خور سیف در حال انجام است و لاین کناری خور نیز برای دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی آماده‌سازی خواهد شد.

نظارات ادامه داد: سیستم برق و روشنایی این پارک نیز تکمیل شده و محوطه‌سازی، آسفالت‌ریزی و احداث فضای سبز آن نیز در حال انجام است. عملیات لوله‌گذاری دفع آب‌های سطحی این پارک نیز به پایان رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: احداث فندانسیون اسکیت یو نیز به اتمام رسیده و کار نصب این دستگاه نیز به زودی انجام خواهد شد.

شهردار بندر ماهشهر یادآور شد: پارک بزرگ واقع در فاز ۶ نیز در حال تکمیل است و به زودی در مراسمی از آن بهره‌برداری خواهد شد.

نظارات اظهار کرد: شهربازی سرپوشیده پارک فردوس بندر ماهشهر نیز تکمیل شده و برای راه‌اندازی فقط نیازمند بهره‌بردار است.

وی در پایان از آغاز قریب‌الوقوع عملیات اجرایی پروژه بزرگ پیشکسوتان پرسپولیس خبر داد و گفت: به زودی در مراسمی با حضور پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس تهران عملیات اجرایی این پروژه آغاز رسمی خواهد شد.

مطالب پیشنهادی