فاجعه و درگیری مسئولان در لالی؛ اداره برق، شهرداری را بی برق کرد/ شهرداری، درب اداره برق را مسدود کرد +تصاویر

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: در اتفاقی عجیب امروز پس از این که اداره برق شهرستان لالی اقدام به قطع برق شهرداری به علت بدهی چند صد میلیونی آن کرد مجموعه شهرداری در حرکتی کم سابقه ورودی درب اداره برق شهرستان را مسدود کردند.

به گزارش لالی نیوز، حوالی ظهر امروز بود که درب ورودی سازمان برق شاهد اتفاقی کم سابقه بود به طوری که تعداد زیادی از شهروندان هم برای مشاهده این صحنه عجیب تجمع کرده بودند .

Picture 005

ماجرا از این قرار است که اداره برق شهرستان لالی امروز در اقدامی ، اشتراک برق شهرداری لالی را به علت بدهی (حدودا ۳۰۰ میلیون تومانی) قطع کرد و علاوه بر این که رسیدگی به امورات شهروندان زیادی را مختل کرد عصبانیت مجموعه شهرداری و شورای شهر را نیز باعث شد .

اما عجیب تر از این اتفاق حرکتی است که مجموعه شهرداری پس از قطع شدن برق انجام داد و آن حرکت مسدود کردن درب ورودی اداره برق شهرستان از طریق ریختن چند سرویس مصالح راهسازی (کوپال) بود که به نظر می رسد هیچ گونه توجیه قانونی نداشته و تنها موجب هرج و مرج بیشتر در شهر می شود .

Picture 007

به نظر می رسد طلب چند صد میلونی اداره برق از شهرداری و بالعکس ادعای شهرداری مبنی بر طلب میلیونی خود از اداره برق ماجرایی است که تنها با مذاکره و گفت و گو قابل حل باشد و این گونه حرکت ها نه تنها موجب خدشه دار کردن وحدت و انسجام بین مسئولین و به تبع بی نظمی در کارها می شود بلکه مهمتر از همه آنها ضربه ای است که به مردم وارد می آید و آن دلزدگی مسئولین از انجام امورات محوله و مشغول شدن به اموری حاشیه ای است که هیچ گونه دردی را از مردم دوا نمی کند .

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.