آغاز ثبت‌‌نام دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی- کاربردی خوزستان

عصر جنوب/ asrejonoob.ir:  ثبت‌نام دوره‌های کاردانی فنی‌ و کاردانی‌حرفه‌ای بهمن‌ماه سال ۹۳ دانشگاه جامع علمی- کاربردی خوزستان از روز دوشنبه (یکم دی‌‌ماه) آغاز می‌شود.

ثبت‌نام دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای بهمن‌ماه سال ۹۳ نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- کاربردی خوزستان  به‌صورت اینترنتی از روز دوشنبه(یکم دی‌ماه) آغاز  و تا روز ۸ دی‌ماه ادامه دارد.

دکتر علی‌حسین حسین‌زاده رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی خوزستان با اعلام این خبر افزود: دانشگاه جامع علمی-کاربردی خوزستان در این دوره ظرفیت پذیرش ۵ هزار و ۵۲۵ دانشجو  در ۱۲۳ کد رشته‌محل در چهار گروه صنعت، فرهنگ و هنر، مدیریت و خدمات اجتماعی، و کشاورزی را دارا می‌باشد لذا کلیه متقاضیان می‌توانند در مهلت در نظر گرفته شده و با تهیه مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

حسین‌زاده اظهار‌داشت: ثبت‌نام دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی- کاربردی به صورت الکترونیکی انجام می‌شود لذا داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال می‌باشد، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.