تعامل، راهبرد دولت یازدهم در تحقق اهداف توسعه پایدار است

عصر جنوب/ asrejonoob.ir:  مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان، سنگ بنای توسعه پایدار در دولت یازدهم را تعامل و مشارکت مردم و نیروهای متخصص و دلسوز نظام جمهوری اسلامی دانست.

به گزارش ایرنا، ‘محسن اورکی’ شنبه در نشست شورای اداری شهرستان خرمشهر و آیین تودیع و معارفه معاونان فرمانداری این شهرستان، رمز تداوم اهداف نظام جمهوری اسلامی را وحدت ملی و تعامل نیروهای دلسوز نظام دانست و افزود:اگر در موضوع توسعه به تفاهم تعریفی و مفهومی نرسیم، در برنامه ریزی، سیاستگذاری و تحقق اهداف نیز احتمال انحراف وجود دارد.

وی اظهار داشت:در دولت تدبیر و امید، رئیس جمهوری و همه اعضای دولت، استفاده از توان مدیریتی، مشورتی و اجرایی همه نیروهای دورن نظام با سلایق فکری مختلف را استراتژی و راهبرد خود می دانند.

اورکی، راهبرد مسئولان استانداری خوزستان را نیز استفاده از همه نیروها خواند و افزود:چرخش نخبگان در مدیریت امری طبیعی بوده و روزمرگی نیز تحقق اهداف را با مانع مواجه می کند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان اضافه کرد:امام راحل عظیم الشان از اسلام به عنوان عامل پیوند همه نیروها و وحدت مردم یاد می کرد و آن بزرگوار نیز با وحدت و مهربانی، انقلاب را رهبری کرد.

در این آیین از خدمات ‘ لطیف حیایی اهوازی’ معاون سیاسی اجتماعی و ‘مصطفی رویسی’ معاون عمرانی و برنامه ریزی پیشین فرمانداری خرمشهر جلیل شد و ‘سعید حاجیان’ به عنوان معاون سیاسی اجتماعی و ‘سیدجواد موسوی’ نیز به عنوان معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان معرفی شد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.