کشف و ضبط ۱۵۰ کیلو تریاک و شیشه در بهبهان و اندیمشک

عصر جنوب: فرمانده انتظامی خوزستان از کشف بیش از ۱۵۰ کیلوگرم مواد مخدر تریاک و شیشه در شهرستان های اندیمشک و بهبهان خبر داد.
سردار احمدرضا اسحاقی اظهار کرد: ماموران عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان با انجام اقدامات اطلاعاتی از انتقال محموله مواد مخدر توسط یک باند قاچاق از شمال غرب کشور به خوزستان مطلع شده و موضوع را بلافاصله در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با استقرار در پلیس راه اهواز ـ اندیمشک با کنترل خودروهای عبوری، یک دستگاه خودروی (پی. کی) را با سه نفر سرنشین در محور ورودی شهر اهواز شناسایی و متوقف کردند که در این زمینه سه قاچاقچی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: ماموران در بازرسی تخصصی از خودرو، مقدار هشت کیلوگرم ماده مخدر روانگردان شیشه را که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاسازی شده بود، کشف کردند.

اسحاقی با اشاره به قرار تحویل محموله مواد مخدر در شهرستان اهواز گفت: ماموران در یک اقدام ضربتی و هوشمندانه تعقیب و گریز، سوداگر مرگ به هویت (م.ح) را هنگام فرار با یک دستگاه پژو ۴۰۵ دستگیر کردند.

وی عنوان کرد: چهار سوداگر مرگ پس از تشکیل پرونده به منظور سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان بیان کرد: ماموران پاسگاه انتظامی درونک و ماموران انتظامی بخش زیدون شهرستان بهبهان از ورود دو محموله مواد مخدر به این شهرستان جلوگیری و ضمن دستگیری چهار نفر از سوداگران مرگ، مقدار ۷۹ کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر را از دو دستگاه خودرو کشف کردند.

اسحاقی ادامه داد: ماموران انتظامی بخش زیدون، حین کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودروی پیکان وانت با دو نفر سرنشین مظنون و با متوقف کردن خودرو به بازرسی از آن پرداختند که موفق به کشف یک محموله مواد مخدر از نوع تریاک به میزان ۷۳ کیلو و ۳۰۰ گرم شدند.

وی اظهار کرد: ماموران پلیس پاسگاه انتظامی درونک نیز پس از مظنون شدن به یک دستگاه خودروی سواری پیکان بلافاصله خودرو را متوقف و به بازرسی از آن پرداختند که موفق به کشف شش کیلو تریاک شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان عنوان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهبهان با اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و برخورد با سوداگران مرگ در محور سردشت ‌ـ بهبهان، یک دستگاه خودرو وانت نیسان آبی رنگ با یک نفر سرنشین مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

اسحاقی یادآور شد: پس از متوقف کردن خودرو، ماموران در بازرسی تخصصی از آن ۷۸ کیلو و ۴۹۰ گرم تریاک را که به طرز بسیار ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف کردند که در این زمینه راننده خودرو دستگیر شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه متهم در بازجویی های فنی پلیس از بارگیری مواد مخدر در شهرستان شیراز به مقصد اهواز اعتراف کرد، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.