استاندار خوزستان: برای خودم جیپ آمریکایی پلاک اروند خریدم

عصر جنوب: استاندار خوزستان در مراسم تجلیل از صادر کنندگان نمونه استان حمایت تمام قد خود را نسبت به خودروهای پلاک اروند ابراز داشت. به گزارش خبرنگار ذره بین، نماینده عالی دول در خوزستان معتقد است تصمیم گیری ها در خصوص منافع اقتصادی استان باید شجاعانه باشد که خودروهای پلاک اروند و افتتاح بندر شادگان از جمله این تصمیمات بوده است.

دکتر مقتدایی این را هم گفت که اقشار متوسط به بالا توان خرید این خودروها را دارند که درآمد حاصل از ترخیص آن نیز در منطقه آزاد و برای مردم خرمشهر و آبادان می باشد. این در حالی است که خرمشهری ها و آبادانی ها در جنگ جان و مال خود را به مردم کشور هدیه کردند، امروز مردم با خرید این خودروها درآمد ناشی از ترخیص آن که بالغ بر ۱۳ تا ۱۵ میلیون تومان می باشد را هدیه می کنند. بنابراین با این طرح تا کنون دست کم ۱۰۰ میلیارد تومان پول وارد این منطقه شده است.

مقتدایی این را هم اشاره داشت که اکنون نوبت مردم است تا نسبت به خرج این درآمدها در منطقه آزاد و خرمشهر و آبادان اقدام نمایند. در واقع این حکم پدری را دارد که برای خانواده کار می کند و پول درمی آورد و پس از آن عیال و فرزندان برای چگونگی خرج آن تصمیم می گیرند. استاندار خوزستان همچنین از خرید ۲ خودروی پلاک اروند برای خود و پسرش خبر داد و گفت محض اطلاع باید بگویم من یک خودری جیپ آمریکایی خریداری کرده ام بنابراین هیچ نگرانی وجود ندارد و برای خرید آن اقدام کنید. در این لحظه حضار به وجد آمده و برای استاندار دست زدند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • راسته آقای منصور قمر فرماندار ماهشهر از گزینه های معاونت آقای مقتدایی هستن؟