نگاهی به روزنامه های کارون و نور خوزستان

عصر جنوب: روزنامه کارون در تازه ترین شماره خود در صفحه دیار کارون مطلبی با عنوان موضع الفت در مورد اسید پاشی را منتشر کرده است.

رییس دادگستری خوزستان در خصوص اتهام زنی رسانه های ضد انقلاب به نیروهای حزب اللهی در ماجرای اسید پاشی اصفهان اظهار داشت: مطمئنا کسی که این کار را کرده است چهره ای حزب اللهی نیست و هیچ شکی در این موضوع نیست و نیروی انقلابی محسوب نمی شود.

محمد باقر الفت ادامه داد: کسی که دست به چنین جنایتی زده است فرزند ملت نیست کسی که به امنیت کشور فکر نمی کند اصلا ایرانی نیست این اقدام نشان دهنده این است که روح ددمنشی در او وجود دارد.

وی تصریح کرد: افرادی که دست به چنین کاری زده اند دشمنان مردم و امنیت هستند.

کسانی که این جنایت را مرتکب شده اند تحت تعقیب قضایی هستند و در روزهای آینده دستگیر و به سزای جنایت خود می رساند.

وی ادامه داد: آنچه مسلم است دشمن با این اقدامات دنبال پایین آوردن احساس امنیت مردم و ناکارآمد نشان دادن نظام هستند.

رسانه های معاند و ضد انقلاب با ربط دادن اسید پاشی ها به نیروهای انقلابی می خواهند بین لایه های مختلف مردم چند دستگی و اختلاف ایجاد کنند.

روزنامه نور خوزستان نیز سرمقاله ای با عنوان جوشش همت مدیریتی دراستان خوزستان را به قلم سید محمد طاهر موسوی زاده، سرمقاله نویس، مدیر مسول و صاحب امتیاز این روزنامه چاپ رسانده است.

اگر چه طرح احیاء بندرشادگان و احداث کارخانه فولاد این شهرستان در دولت گذشته به تصویب رسیده اما تردیدی نیست که حضور نیرویی بومی و درد آشنا و شجاع در راس مدیریت ارشد استان که در شکارفرصت ها برای رونق استان و پاک کردن ننگ عقب ماندگی از آن تردید به خود راه نمی دهد توانسته و می تواند در بهره برداری به موقع از چنین طرحهائی موثر افتد و بسیاری از بی مهریها و بی اعتنائیهای شبه تعمدی دولتمردان مرکز نشین را جبران کند.

همچنانکه از بیانات استاندار به هنگام افتتاح این بندر بر می آید مجموعه مدیریت استان مصمم است تا با فعال کردن سایر ظرفیت های مشابه استان به ویژه در مناطق مرزی، رونق اقتصادی را به این نقاط برگرداند و با تامین شایسته معیشت مردم مرزنشین که مصداق بارز محرومیت و استضعاف هستند بخشی از حقوق مورد غفلت قرار گرفته آنان را ادا نماید.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.