جنگ خوزستانی ها برای صدرنشینی / دربی در اهواز، نفت در تبریز

عصر جنوب: در هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم‌های اهوازی شهرآورد دسته اولی‌ها را برگزار خواهند کرد و نفت آبادان در تبریز به مصاف شهرداری خواهد رفت.
هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان، در حالی آغاز می‌شود که تیم‌های خوزستانی در فکر بهبود شرایط مطلوب نسبی خود هستند.

در همین چارچوب تیم‌های خوزستانی این هفته در دو میدان به مستطیل سبز پای خواهند نهاد و طی آن دو تیم اهوازی حاضر در این رقابت‌ها به مصاف هم خواهند رفت.

استقلال اهواز که با شش امتیازی که در سه بازی خود دشت کرده است، خود را در جایگاه دوم جدول مشاهده می‌کند و برای رسیدن به صدر جدول ضمن اینکه باید منتظر لغزش گیتی‌پسند باشد، باید میدان را با برد ترک کند.

فولاد نوین اهواز نیز که هفته گذشته صدرنشین مسابقات را در اصفهان متوقف کرده بود، در حالی به مصاف استقلال می‌رود که شانس صدرنشین این تیم نیز بسیار است.

صنعت نفت آبادان نیز که تنها نماینده خوزستان در گروه دوم لیگ دسته اول است، پس از برد پرگل و شیرینی که در هفته سوم در مقابل پارسه به دست آورده بود، روز چهارشنبه در تبریز به مصاف شهرداری خواهد رفت.

گرچه سابقه نفتی‌ها نشان داده که هرگاه پیروزی در دسترس بوده بدون امتیاز از میدان خارج شده، اما این بار احتمال می‌رود که نفتی‌ها سنت‌شکنی کنند و تیم نه چندان آماده شهرداری را در تبریز از پیش روی بردارند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور، دو تیم اهوازی استقلال و فولاد نوین در اهواز دربی خوزستان را برگزار خواهند کرد، این دیدار بعدازظهر چهارشنبه و از ساعت ۱۵ در ورزشگاه اختصاصی فولاد برگزار خواهد شد.

همچنین صنعت نفت آبادان روز چهارشنبه در ورزشگاه تختی تبریز از ساعت ۱۴ و ۳۰ به مصاف شهرداری خواهد رفت، آبادانی‌ها اگر در این دیدار به پیروزی دست یابند، ۹ امتیازی خواهند شد و شرایط مطلوبی را در جدول تجربه خواهند کرد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.