استادیوم فولاد این‌ماه با میزبانی از تیم ملی افتتاح می‌شود

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: ورزشگاه مجهز و اختصاصی «فولاد آرنا» که با کوشش شرکت فولاد خوزستان در آستانه بهره‌برداری کامل قرار گرفته، در دیدار افتتاحیه میزبان شاگردان کارلوس کی‌روش خواهد بود.

حبیب‌الله رضایی مدیرعامل باشگاه فولاد در این باره گفت: خوشبختانه پروژه ورزشگاه ۳۰ هزار نفری فولاد به اتمام رسیده و با توجه به اهمیت بسیار بالای افتتاح از این ورزشگاه، برای برپایی یک مراسم افتتاحیه باشکوه و میزبانی از یک بازی بین‌المللی تلاش‌هایی صورت گرفته و برهمین اساس درخواست رسمی باشگاه جهت میزبانی یکی از بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران به مسئولان فدراسیون فوتبال و هیئت فوتبال ارائه شده است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان افزود: قطعاً حضور تیم ملی در استان خوزستان با توجه به ظرفیت بالای فوتبالی این استان و جایگاه آن در ورزش کشور حرکتی بسیار زیبا و ماندگار خواهد بود و برای مجموعه فولاد نیز افتخار میزبانی از ملی‌پوشان کشورمان در مسیر جام ملت‌ها و همزمانی انجام این دیدار با افتتاحیه ورزشگاه بی همتای این باشگاه بسیار ارزشمند خواهد بود و انشالله مجموعه فولاد خوزستان در این مسیر تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا در کنار مردم فوتبالدوست خوزستان و اهواز میزبان بسیار خوبی برای تیم ملی باشد.

رضایی در خصوص زمان احتمالی برگزاری این بازی اظهار داشت: زمان قطعی این بازی مشخص نشده اما به احتمال زیاد در روزهای پایانی این ماه خواهد بود. قرار است که تیم ملی ۲۴ آبان با تیم ملی ترنیداد و توباگو بازی کند و بعد از آن یک دیدار تدارکاتی دیگر خواهد داشت و ما مکاتبات لازم را انجام داده‌ایم تا در صورت برگزاری این بازی تدارکاتی، برنامه افتتاح «فولاد آرنا» را در حضور ملی‌پوشان و با مشارکت مسئولان بلندپایه در کلانشهر اهواز انجام دهیم.

ورزشگاه سرپوشیده فولاد خوزستان با داشتن بسیاری از امکانات روز و کسب بالاترین رده کیفی ورزشگاه‌ها، در کنار کمپ بزرگ ورزشی فولاد خوزستان شامل چندین زمین چمن فوتبال، مجموعه سرپوشیده چمن مصنوعی، مجموعه استخرها، سالن های بدنسازی، اقامتگاه‌های مجهز جهت اسکان اعضای تیم ها و… در نیمه دوم سال با توجه به آب و هوای بسیار خوب خوزستان می‌تواند پذیرای تیم‌های مختلف فوتبال و همچنین میزبان تیم‌های ملی باشد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.