درپی وضعیت خاص جوی؛

هشدار پلیس به رانندگان خوزستانی

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: رییس پلیس راه خوزستان گفت: شرایط جوی استان خوزستان درحال حاضر متغیر است و امکان ادامه بارش باران و یا بروز گرد و غبار وجود دارد از همین رو انتظار می رود رانندگان سرعت خودروها را باتوجه به شرایط جوی تنظیم کنند.

سرهنگ رضا دولتشاهی ادامه داد: در حال حاضر تمام مسیرهای استان باز است و مشکلی برای تردد خودروها نداریم.
وی یادآور شد: شب گذشته به دلیل شدت گرفتن باران و بروز توفان به اتوبوس ها و خودروهای در حال حرکت به سمت مرز چذابه دستور توقف تا بهتر شدن شرایط جوی داده شد.
دولتشاهی خاطر نشان کرد: شیشه تعدادی از اتوبوس ها به دلیل طوفان شدید شکسته شده بود که از همین رو مسافران به اتوبوس های جایگزین منتقل شدند.
وی خواستار اجتناب از سفرهای غیر ضروری به ۲ مرز چذابه و شلمچه شد و گفت: درحال حاضر تعدادی از مردم قصد سفر به عتبات عالیات ندارند و صرفا برای بازدید از موکب ها به مرز می آیند که همین امر در روند امور اختلال ایجاد می کند.
دولتشاهی ادامه داد: شب گذشته به دلیل وزش باد و باران شدید تعدادی از موکب ها دچار مشکل شدند به همین جهت درحال حاضر سرویس دهی و خدمات رسانی به زوار کمی کاهش یافته است که انتظار می رود افراد غیر زائر با خودداری از حرکت به سمت مرزها مانع بروز اختلال در این امر شوند.
بنابراین گزارش، باد و باران کم سابقه جمعه شب که برخی زائران اربعین آن را توفان توصیف کردند بیشتر مواکب مردمی در نزدیکی گذرگاه مرزی چذابه را به طور کامل به هم ریخت تا روند خدمت رسانی به زائران امام حسین(ع) با اختلال جدی رو به رو شود.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.