ممنوعیت تردد تاکسی و ون در خارج از شهرهای خوزستان

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: فرمانده پلیس راهور استان خوزستان از ممنوعیت تردد انواع تاکسی و ون در خارج از شهرهای استان خوزستان تا اطلاع ثانوی خبر داد.
سرهنگ منصور جمشیدی در جریان بازدید از قرارگاه رسانه ای خبرگزاری‌های مستقر در مرز شلمچه ضمن تقدیر از تلاش رسانه‌ها در انتشار اخبار مربوط به اربعین حسینی، گفت: به رغم فراوانی تردد زائران در مسیرهای منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه اما شاهد ترافیکی روان و آرام در این مرزها هستیم.

وی با اشاره به تفکیک مسیر تردد خودروهای سواری، کامیون، اتوبوس و عابران پیاده از ورودی مسیر، افزود: در این باره هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی اظهار کرد: تمامی امکانات راهور کشور و واحدهای استان خوزستان به منظور کنترل ترافیک مرزهای خوزستان بسیج شده‌اند و از این بابت هیچگونه کمبودی وجود ندارد.

فرمانده پلیس راهور استان خوزستان در پاسخ به سئوالی مبنی بر وجود مشکلاتی در مسیر تردد خودروهای حامل بار مواکب تصریح کرد: در حال حاضر تردد اتوبوس‌های داخلی و خارجی از یکدیگر تفکیک شده است و بر این اساس تنها خودروهای سواری‌ دارای مجوز امکان تردد دارند در غیر این صورت تمامی خودروها باید در پارکینگ های پیش بینی شده پارک و نگهداری شوند.

سرهنگ جمشیدی یادآور شد: خودروهایی که در این مسیرها تردد می‌کنند تنها برای خدمت‌رسانی به مواکب‌ هستند که از پیشتر مجوزهای لازم برای آنان صادر شده است.

وی از رانندگان خواست تا خودروهایشان را در ورودی پارکینگ‌ها متوقف نکنند زیرا تنها خودروهای اداری اجازه تردد دارند.

سرهنگ جمشیدی با تاکید بر اینکه در ورودی ها مشکلی وجود ندارد، تصریح کرد: با توجه به اینکه تردد اتوبوس در مسیر ایذه، باغملک و شهرکرد ممنوع است لذا رانندگان خودروهای سنگین می‌توانند از مسیر اهواز، اندیمشک و خرم آباد تردد کنند و از رانندگان می خواهیم تا در این باره همراهی لازم را با راهور انجام دهند.

وی یادآور شد: تردد انواع تاکسی و ون در خارج از شهرهای استان خوزستان تا اطلاع ثانوی ممنوع است، تردد کامیون‌های حامل بار نیز از محورهای غربی استان و شلمچه و چذابه به جز کامیون های حامل سوخت تا سیزدهم آبان ماه جاری ممنوع است.

سرهنگ جمشیدی خاطرنشان کرد: رانندگان به منظور تسهیل در امر تردد خدمت گزاران به آئین اربعین از مسیرهای مشخص شده تردد و خودروی خود را در پارکینگ پایانه های مرزی متوقف کنند زیرا پارک خودروها در محلی غیر از پارکینگ‌ها با اخذ جریمه مواجه می شود.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.