دستگیری ۴ مرد عراقی و ۳ زن ایرانی در شرایط ناجور و حین فیلم‌برداری!

عصرجنوب-  ۴ مرد عراقی و ۳ زن در شرایط ناجور و کثیف در یک خانه فساد در آبادان دستگیر شدند.

 چندی قبل اهالی منطقه امیرآباد آبادان در تماس با ماموران پلیس Police از یک خانه فساد که پاتوق مردان عراقی است خبر دادند و بدین ترتیب تیمی از ماموران برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.
ماموران پس از بررسی های پلیسی از صحت این خبر اطمینان پیدا کردند و پس از هماهنگی با مقام قضایی برای دستگیری اعضای داخل خانه فساد وارد عمل شدند.
بدین ترتیب ماموران با توجه به حضورافراد داخل خانه عملیات دستگیری را آغاز کردند و ساعت ۴ صبح یکشنبه ۱۲ فروردین ماه ماموران با حضور در این خانه فساد، ۴ مرد عراقی و ۳ زن ایرانی که در شرایط ناجور و کثیف و مست بودند را دستگیر کردند و این درحالی بود که در موبایل های مردان عراقی فیلم هایی کثیف از زنان ایرانی بود که مشخص می کرد لحظاتی قبل از ورود پلیس به خانه فساد تهیه شده است.
تیم پلیسی در بازرسی داخل خانه مشروبات الکلی زیادی به دست آوردند و متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.
بنا به این گزارش، از زمان برداشته شدن ویزا برای اتباع برخی ازکشورها به منطقه آزاد اروند متأسفانه بارها شاهد موارد غیراخلاقی مردان عرب  بازنان آبادانی وخرمشهری بوده ایم واین موضوع باعث رنجش مرزداران غیور این ۲شهر شهید پرور و جنگ زده شده است.
گفتنی است که مردان عراقی برای تفریح و رابطه های سیاه وارد ایران می شوند و در برخی مواد اقدام به فیلمبرداری از صحنه های سیاه می کنند و با انتشار آنها در فضای مجازی آبروی زنان ایرانی را می برند.
رکنا