فوتبال خوزستان؛

مرزبان سرمربس شهرداری ماهشهر شد/ نفت در حال صعود/ فولاد بالا نشین و استقلال امیدوار

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: بسته خبری تیم های لیگ برتری و آزادگان

کمالوند جریمه شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، رای دیدار دو تیم پیکان تهران و صنعت آبادان در هفته دوازدهم لیگ برتر را اعلام کرد.

به نقل از فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم پیکان تهران و صنعت آبادان برگزار شد و از سوی مجید جلالی، سرمربی، مجید صالح و حمید مطهری مربی تیم پیکان تخلفاتی مبنی بر اعتراض به تصمیمات داوری بعد از بازی صورت گرفت. هر کدام از اعضای فوق  منفردا به تذکر کتبی محکوم شدند.

همچنین فراز کمالوند، سرمربی تیم صنعت نفت آبادان به دلیل اعتراض به تصمیمات داوری بعد از بازی مسبوق به سابقه (هفته دوم) به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

** شارژ مالی آبی‌‌های خوزستان از سوی مالک جدید باشگاه

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال خوزستان از واریز مبلغی به حساب این باشگاه توسط مالک جدید خبر داد.

مالک جدید باشگاه استقلال خوزستان امروز (چهارشنبه) مبلغی را به حساب باشگاه واریز کرد و قرار بر این شد که از این به بعد نیز به صورت هفتگی مبلغی را به باشگاه تزریق کند. او پیش از بازی هفته گذشته برابر پیکان نیز تیم را از نظر مالی شارژ کرد و همین در بالا رفتن روحیه بازیکنان تاثیرگذار بود.

 

** زمان برگزاری بازی معوقه پرسپولیس تهران و صنعت نفت آبادان اعلام شد

کمیته مسابقات لیگ برتر کشور زمان برگزاری دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و صنعت نفت آبادان بازی معوقه از هفته هشتم لیگ برتر را روز دوشنبه مورخ ۲۰ آذر ماه سال جاری در ورزشگاه آزادی اعلام کرد.

این دیدار که قرار بود پنجشنبه ششم مهرماه سال جاری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود بدلیل حضور تیم پرسپولیس تهران در رقابت های باشگاه های آسیا به تعویق افتاد.

** مرزبان سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر شد

داریوش گنجی پور مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرماهشهر گفت: علیرضا مرزبان سرمربی اسبق تیم های پیکان، پدیده، خونه به خونه و مشکی پوشان خراسان به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر منصوب شد.

** فولاد خوزستان ۲ – سپید رود ۱

فولاد ۲۶ امتیازی شد و به رتبه دوم صعود کرد.

** دیدار ۲ تیم سپاهان و استقلال خوزستان در نیمه نخست برنده‌ای نداشت

دیدار ۲ تیم سپاهان و استقلال خوزستان در نیمه نخست برنده‌ای نداشت و ۲ تیم به تساوی بدون گل دست یافتند.

 

** فصل بعد خوزستان ۴ نماینده در لیگ خواهد داشت؟

سرمربی نفت مسجد سلیمان می گوید: در نتیجه گیری تیم نفت م.س حمایت مناطق نفت خیز جنوب نقش موثری داشته و ما به دنبال صعود به لیگ برتر هستیم.