استاندار شریعتی: تردد خودروهای اروندی در استان به قوت خود باقی است/ تذکر به مسئولینی که حق اظهار نظر ندارند/ از خبرنگاران تشکر می کنم

عصر جنوب – asrejonoob.ir: استاندار خوزستان گفت: مجوز طرح تردد خودروهای اروندی در تمامی استان خوزستان که قبلا مصوب شده است به قوت خود باقی است و هیچگونه مشکلی برای تردد آنها در سطح استان نیست.
غلامرضا شریعتی بیان کرد: کسانی که مسئولیتی در خصوص طرح تردد خودروهای اروند ندارند حق اظهار نظر ندارند و به آنها تذکر داده شد.
شریعتی با بیان اینکه از زمانی که معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان بودم ارتباط خوبی با خبرنگاران داشتم بیان کرد: از تمامی خبرنگاران که در سفرهای استانی و جلسات مکرر استان مسئولین را همراهی می کنند تشکر و قدردانی می نمایم.
وی با اشاره به میزان تحمل مسئولان در پذیرفتن انتقاد اظهار کرد: انتقادات باعث توسعه منطقه می شود و اقتدار یک مسئول زمانی است که قدرت تحمل زیادی در برابر انتقاد و مشکلات داشته باشد.
استاندار خوزستان افزود: مسئولان باید همفکری و مشورت را سرلوحه کار خود قرار دهند و اجازه اظهار نظر به اطرافیان خود بدهند.
وی در خصوص شکایت ادارات از خبرنگاران هم گفت: شکایت از خبرنگاران تا جائی که ممکن است یعنی جنبه عمومی دارد توسط نهادهای دولتی استان انجام نخواهد شد اما جائی که جنبه خصوصی پیدا کند استانداری نمی تواند جلوی شکایت شاکی یا شاکیان را بگیرد.
وی در پایان تاکید کرد ایجاد شغل و رفع بیکاری و نیز حمایت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری از اهداف و برنامه های خود ذکر کرد و گفت: تمام تلاش خود را در این راه به کار خواهم گرفت.
مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.