انتقال آب کارون به اصفهان سریعا اجرایی شود!

عصر جنوب – asrejonoob.ir: عضو شورای شهر اصفهان  اظهار داشت: در حال حاضر بارندگی‌های خوبی در کشور اتفاق افتاده و باید نسبت به اجرایی‌شدن طرح بهشت‌آباد (انتقال آب از سرشاخه های کارون) توجه داشته باشیم.

عباس حاج رسولی‌ها، عضو شورای شهر اصفهان  جلسه علنی شورا با اشاره به تصویب بودجه ۹۵ دولت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر دولت نسبت به شهرداری در حوزه حمل‌ونقل شهری به‌ویژه مترو، اتوبوس‌ها و توسعه زیرساخت‌ها کوتاهی داشته و ضروری است که در سال جاری بخشی از آن را جبران کند.
وی با اشاره به این مسئله که نمایندگان باید توجه بیشتری نسبت به تخصیص بودجه به بهره‌برداری از پروژه بهشت‌آباد ( انتقال آب از سرشاخه های کارون) داشته باشند، تصریح کرد: در حال حاضر بارندگی‌های خوبی در کشور اتفاق افتاده و باید نسبت به اجرایی‌شدن طرح بهشت‌آباد توجه داشته باشیم. البته باید دانست در حال حاضر ۳۰ درصد از صنایع استان به‌صورت کامل تعطیل و بسیاری از آن‌ها رو به تعطیلی هستند.

عبدالرسول جان‌نثاری، رئیس کمیسیون عمران شورای شهر اصفهان با اشاره به واگذاری بخشی از فعالیت‌های شهرداری در دفاتر دولت پیشخوان بیان کرد: این اقدام به‌دنبال ابلاغیه دولت به شهرداری‌ها اتفاق افتاده و برای ساماندهی بهتر و افزایش رضایتمندی شهروندان ضروری است که شهرداری باید ابعاد این فعالیت‌ها را برای اعضای شورای شهر تشریح کنند.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.