لغو تمام انتصابات اخیر مقتدایی/ آصفی به دزفول بازگشت

عصر جنوب – asrejonoob.ir: حبیب الله آصفی فرماندار ویژه و سابق دزفول که با حکم استانداری خوزستان و پس از تغییرات پر حاشیه سیستم اجرایی خوزستان از کار بر کنار و به مقام دیگری منصوب شده بود به فرمانداری دزفول بازگشت.
حبیب الله آصفی بیش از این و  پس از فرمانداری دزفول، یکی از کاندیدهای احتمالی فرمانداری ماهشهر در استان خوزستان بود که امروز به محل سابق خود در دزفول بازگشت.

بیش از این رضا نجاتی فرماندار سابق شوش نیز به عنوان فرماندار ویژه دزفول منصوب شده و با برگزاری مراسم تودیع و معارفه به محل جدید کار خود در دزفول نقل مکان کرده بود.

رضا نجاتی نیز با لغو انتصابات اخیر در فرمانداری شهرهای مختلف خوزستان به فرمانداری شهرستان شوش در شمال استان خوزستان و محل سابق خدمت خود بازگشته است.

گفتنی است ؛ هفته گذشته و در یک تصمیم پر حاشیه، ۱۹ مقام استانی شامل فرمانداران و مدیران استانداری در خوزستان عزل و جابه جا شدند و دیگر فرمانداران شهرهای خوزستان نیز در صف جابه جایی قرار گرفتند.

پس از این تصمیم پر حاشیه، عبد الحسن مقتدایی از مقام استانداری خوزستان برکنار و فرج‌الله خبیر معاونت سیاسی سابق استانداری به عنوان سرپرست استانداری خوزستان تعیین شد.

با کنار رفتن عبد‌الحسن مقتدایی از مقام استانداری خوزستان، وی به‌عنوان مشاور وزیر کشور تعیین و به خدمت‌رسانی پرداخت.

شامگاه گذشته سرپرست تازه استانداری خوزستان تمامی احکام تغییر فرمانداران و مقام‌های استانداری خوزستان را لغو و دستور بازگشت آنان به مشاغل و حوزه‌های قبلی خدمت را صادر کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • هر کس نباید به خودش اجازه بدهد پیشنهاد استانداری دهد. استاندار باید ارشد .صالح.با تجربه و در طبقه استانداری باشد . استاندار باید فردی پاک دست باشد. کاندیدای بنده امیر حیات مقدم است. امیر حیات مقدم در حد وزیر و یا استانداری بوده است. خدا را شاهد میگیرم هیچ کس اصلاح طلب تر از امیر حیات مقدم نیست. امیر حیات مقدم یک اصلاح طلب فوق العاده قوی است. امیر حیات مقدم حتی در بحث قانون اساسی هم خواستار تغییرات بود. امیر حیات مقدم گفته بود کسی را بازنشسته نمیکند در عین حال جوانها هم سر کار بیایند. امیر حیات مقدم و برنامه هایش خیلی جلوتر از اصلاحات بود.امیر حیات مقدم فرد مومن و با خدا و پاک دستی است.