مقتدایی: سن مدیر چندان مهم نیست، مدیران باید فکر نو و به روز داشته باشند

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: استاندار خوزستان گفت: برای به روز بودن باید هم سخت افزار و هم نرم افزار به روز باشد تا بتوانیم موفق باشیم و سن و سال مدیر چندان مهم نیست بلکه باید فکر مدیر نو و به روز باشد و بتواند با تعامل با محیط، خود را به روز کند.

به گزارش ایسنا، عبدالحسن مقتدایی در آیین افتتاح ساختمان پایگاه عملیاتی شرکت ملی حفاری ایران که امروز، ۲۱ بهمن ماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: هیچ کس حق ندارد محدودیتی به لحاظ قانونی برای شخص دیگری به وجود بیاورد و نباید تلقی‌های شخصی را در مباحث مختلف اداری، اقتصادی و فرهنگی و … در تصمیم گیری‌ها وارد کرد زیرا قانون برای راحتی مردم خلق شده است.

وی افزود: مدیران مستقر می‌شوند تا لحظه‌ها را شکار و با تصمیم‌سازی اعمال مدیریت کنند تا بتوانند از فرصت‌ها به بهترین شکل بهره بگیرند.

مقتدایی تصریح کرد: نتیجه استفاده از فرصت‌ها و تصمیم‌گیری‌های صحیح در دورانی که مملکت دچار مشکلات فراوان بود آن است که توانستیم بر روی پای خود بایستیم و به موفقیت‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف دست پیدا کنیم.

وی عنوان کرد: اگر مدیر به روز باشد نیازهای سازمان خود را به خوبی درک می‌کند و به راحتی در بخش‌های موردنظر تصمیم گیری خواهد کرد.

مقتدایی بیان کرد: مدیرانی در مملکت موفق هستند که با شرایط سخت کنار بیایند و با تجاربی که در اختیار دارند، مدیریت کنند و به صورت ماهرانه تصمیمات خود را محقق کنند.

وی اظهار کرد: هر کاری که در قالب قانون و در چارچوب آن باشد، هیچ خطری آن را تهدید نمی‌کند اما اگر قرار باشد کاری انجام شود، باید تلاش کنیم تا با مدیریت صحیح و تصمیم گیری شجاعانه آن را به بهترین شکل انجام دهیم.

استاندار خوزستان افزود: اگر می‌خواهیم کاری ماندگار و با کیفیت اجرا کنیم، نباید تنگ‌نظر باشیم و محدودیت برای مردم و کسانی که کار می‌کنند، به وجود نیاوریم.

مقتدایی گفت: با تنگ نظری نمی‌توان مملکت را اداره کرد و ما هر چه را که برای خود می‌خواهیم باید برای دیگران نیز طلب کنیم و باید نگاه‌ها عوض شود تا جامعه دائما به روز و در تمام بخش‌ها پیشگام باشد و عقب ماندگی خود را جبران کند.

وی ادامه داد: هیچ کس حق ندارد محدودیتی به لحاظ قانونی برای شخص دیگری به وجود بیاورد و نباید تلقی‌های شخصی را در مباحث مختلف اداری، اقتصادی و فرهنگی و… در تصمیم گیری‌ها وارد کرد زیرا قانون برای راحتی مردم خلق شده است.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • مدیر اگر با تجربه باشد به نظرم بهتر است از جوانگرایی. مدیر باید ارشد و صالح باشد . تجربه مافوق علم است. امام علی فرمود نظر پیر نزد من از جنب و جوش جوان ارزنده تر است. ج.ان ها میتوانند دستیار پیرها باشند.mohammad amin hayt moghaddam