امید دختر ۲۵ ساله زیدونی کم سو شد/ “حکیمه” در انتظار تیغ جراحی

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: “حکیمه پساینده” دختر ۲۵ ساله‌ ساکن شهر سردشت زیدون که ۱۴ سال است با بیماری ناشناخته خود زندگی می‌کند و هر روز وضعیت جسمی، روحی و روانی وی بدتر می‌شود.

به گزارش عصر جنوب از بهبهان، به دلیل عفونت و خونریزی دکترها و متخصصان شیراز طی کمیسیون‌های متعدد و جلسات و بررسی‌های گوناگون و گرفتن آزمایش‌های مختلف بیماری هنوز موفق به تشخیص بیماری وی نشده و حکیمه را هر ماه زیر تیغ جراحی قرار می‌دهند.

این دختر جوان از سال ۸۰ تاکنون که به علت عارضه آپاندیس راهی درمانگاه سردشت شده تا به امروز به بیش از ده‌ها پزشک، متخصص و بیمارستان در شهرهایی مانند سردشت، بهبهان، اهواز، شیراز و تهران مراجعه کرده است.

DSC_7532 (Copy)

نتیجه همه این مراجعات تنها جلوگیری از خونریزی و عمل همان محل جهت جلوگیری از پیشرفت بیماری ناشناخته وی بوده است.

حکیمه به دلیل استفاده بیش از حد آنتی‌بیوتیک‌ها و داروها هم اکنون دچار نارسایی فوق غدد کلیوی، قند خون، ضعف در بینایی چشم شده است.

عوارض داروهای مصرفی وی را زمین‌گیر کرده و به دلیل انجام بیش از حد عمل جراحی بافت‌های پوستی وی از بین رفته و دو بار با انجام CPR از مرگ حتمی نجات پیدا کرده‌ است.

خانواده وی به دلیل نداشتن هزینه‌های سنگین درمان، هزینه های ایاب و ذهاب، خرید تجهیزات و خرید دارو و لوازم مورد نیاز عاجز مانده است.

پدر حکیمه کارگری ساده است و به دنبال رزق و روزی حلالی جهت به دست آوردن خرج زندگی، خانواده و بیماری دخترش است.

امروز دستان مادر حکیمه رو به سوی آسمان و چشمانش با ریختن اشک‌‌هایی آرام آرام و با قطراتی زلال‌تر از باران به زمینیان است.

امید این دختر جوان ۲۵ ساله و خانواده‌اش را ناامید نکنیم و با حمایت‌های مالی هرچند اندک، یاری خدا و همراهی‌اش به سوی عمل جراحی، گامی در بخشیدن امید و زندگی به هم نوع نیازمند خود برداریم.

DSC_7551 (Copy)+

همه هموطنان ایران اسلامی و کسانی که می‌توانند در راستای کمک به مستضعفین و نیازمندان دست دوستی دهند شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۱۷۸۹۱۵۵۷۶ بنام حکیمه پساینده نزد بانک ملی شعبه سردشت زیدون و شماره تماس ۰۹۱۶۸۷۱۲۷۴۴ را برای مساعدت اعلام کرده است.

** عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.