هشدار جدی مقتدایی به تیم های خوزستانی

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: استاندار خوزستان درباره وضعیت تیم های خوزستانی می گوید : من رفع مشکلات را اول به هیات مدیره شرکت‌ها واگذار می‌کنم؛ اگر اصلاح کردند که هیچ و در غیر این صورت خودمان ورود پیدا می‌کنیم،

ایسنا نوشت: استاندار خوزستان درباره وضعیت تیم های خوزستانی می گوید : من رفع مشکلات را اول به هیات مدیره شرکت‌ها واگذار می‌کنم؛ اگر اصلاح کردند که هیچ و در غیر این صورت خودمان ورود پیدا می‌کنیم،
به گزارش ایسنا، مقتدایی استاندارخوزستان درخصوص خواسته هواداران فولاد مبنی بر ورود استاندار به وضعیت اسف‌بار تیم فوتبال فولادخوزستان، اظهار کرد: ورود استاندار باید آخرین مرحله باشد؛ هر دستگاهی اساساً تقسیم وظایف و شرح وظایفی دارد. دوستان می‌دانند که در ابتدای کار حتی اعتباراتی که برای تیم فولاد در نظر گرفته شد، قابل ملاحظه نبود و من هیات مدیره شرکت را دعوت کردم و تاکید کردم که برای تیم فولاد تامین اعتبار شود و همین اقدام را برای نفت آبادان هم انجام دادم.
استاندار خوزستان گفت: برگزاری جلسه با هیات مدیره شرکت فولادخوزستان، با استعفای هیات مدیره باشگاه هم‌زمان شد که به اعتقاد من باید کمی تحمل می‌کردند و اگر اینگونه می‌شد، شاید کار به این جا نمی‌رسید.اکنون هم در ابتدا وظیفه هیات مدیره شرکت و بعد هم هیات مدیره باشگاه است که در این زمینه اقداماتی داشته باشند و من هم این فرصت را به آن‌ها داده‌ام تا از ابتدا خودم ورود پیدا نکنم. تیم استقلال اهواز هم همین مشکلات را دارد و شاید امکانات و تجارب لازم وجود نداشت که چنین اتفاقی برای این تیم افتاد. به معاون سیاسی اجتماعی خود نیز گفته‌ام که کارهای مقدماتی را انجام دهد و در مرحله‌ای که نیاز شد، حتما ما هم ورود پیدا می‌کنیم.
عبدالحسین مقتدایی گفت: ما در خصوص حقوق مردم هیچ تعارفی با کسی نداریم و وجود تیم‌های استقلال خوزستان، فولادخوزستان و استقلال اهواز جزو حقوق شهروندان است و من هم رفع مشکلات را اول به هیات مدیره شرکت‌ها واگذار می‌کنم؛ اگر اصلاح کردند که هیچ و در غیر این صورت خودمان ورود پیدا می‌کنیم، چرا که این شرایط مطلقا مطلوب نیست. در صورتی که هیات مدیره شرکت فولادخوزستان و همچنین استقلال اهواز به کار هیات مدیره باشگاه‌ها ورود نکنند و شرایط را اصلاح و جمع و جور نکنند، شک نکنید که خود من طی دو هفته آینده به کار ورود می‌کنم. در این راستا به نفت آبادان هم تذکر می‌دهم.