تهامی: افتخار می کنم که خوزستانی ام/ یک روز سرمربی می شوم

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: ابراهیم تهامی مربی استقلال اهواز میگوید ۲۷ سال در خوزستان به او ظلم کرده اند.

ابراهیم تهامی درباره اینکه گفته می شود دستیار اول علی حنطه نیست، این چنین گفت : برای من فرقی نمی کند دستیار اول باشم یا دستیار صدم ، من عاشق استقلال اهواز هستم. من ۲۷ سال پیش در این تیم بودم و آن را به کمک هم تیمی هایم از باشگاه های اهواز بالا آوردیم.۲۷ سال حق من در خوزستان خورده شده است ، من یک روز سرمربی خواهم شد و مردم خواهند فهمید چه کسی را ۱۴ سال از دست دادند.

مربی استقلال اهواز در ادامه گفت : من آرزویم موفقیت استقلال اهواز است تا این تیم برای جوانان انگیزه ای باشد تا به سمت فوتبال بیایند و از رفتارهای ناسالم بپرهیزند.من دوست دارم جوانان خوزستانی خیلی بیش تر از من پیشرفت کنند و بالاتر از تهامی ها قرار بگیرند و این آرزوی قلبی من است.

تهامی در انتها گفت : من چون با دلالی در ارتباط نیستم من را سرمربی نمی کنند در حالی که یکی از کسانی هستم که در خوزستان بالاترین مدرک مربیگری را دارم.در اهواز به من تیم نمی دهند می گویند آبادانی است ، در آبادان به من میگویند تو برای اهوازی ها بازی کرده ای.من افتخار می کنم بچه آبادانم و در استقلال اهواز بازی کرده ام.فرقی نمی کند اهواز یا آبادان ، من خوزستانی ام.بازهم می گویم یک روز من سرمربی خواهم شد و به کسانی که به من ظلم کرده اند نشان خواهم داد چه چیزهایی در چنته دارم.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.