دیدار دوستانه فولاد – استقلال شوشتر + حواشی

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: تیم فوتبال فولاد خوزستان در یک دیدار تدارکاتی مقابل استقلال شوشتر به پیروزی رسید.

به گزارش خوزستان اسپورت، تیم فولاد خوزستان که برای دیدار هفته هشتم مقابل تراکتورسازی تبریز آماده می شود، عصر امروز در یک دیدار تدارکاتی مقابل استقلال شوشتر نماینده خوزستان در لیگ دسته سوم کشور به میدان رفت و دو بر صفر پیروز شد.

**حواشی

* کریم بوستانی مربی سابق استقلال که چندی پیش برای دیدار با اعضای کادرفنی فولاد به محل تمرین این تیم رفته بود مسابقه دوستانه فولاد را امروز از نزدیک نظاره کرد.

* گل اول فولاد در دقیقه ۶۰ روز حرکت فردی امید خالدی به زیبایی به ثمر رسید. مدافع شماره ۲۱ فولاد بعد از جا گذاشتن ۳ بازیکن با یک شوت فنی و دقیقه دروازه حریف را باز کرد.

* استقلال شوشتر لباس زرد به تن کرده بود که این مسئله برای حاضران بسیار عجیب بود چراکه همه استقلال را به رنگ آبی می‌شناسند.

* در دقیقه ۶۵ لئونارد مساریچ که به تازگی به عنوان کاپیتان فولاد خوزستان انتخاب شد زمین را ترک کرد و امید خالدی که به تازگی به عنوان کاپیتان سوم فولاد انتخاب شده برای اولین بار بازوبند کاپیتانی را به بازو بست.

* گل دوم فولاد خوزستان دقیقه ۷۵ توسط مهدی دغاغله با یک ضربه چیپ به زیبایی به ثمر رسید.

* حدود ۵۰ هوادار این بازی را از نزدیک مشاهده می‌کند. صندلی‌های کثیف زمین صنایع فولاد باعث ناراحتی هواداران شده بود چراکه هنگام نشستن لباس‌ آنها را کثیف می‌کرد.

* علیرضا اژدری‌زاده مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در جایگاه نشسته است.

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.